אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אחרי 104 שנים כחברה פרטית - פורבס רוצה לוול סטריט AP

אחרי 104 שנים כחברה פרטית - פורבס רוצה לוול סטריט

המגזין הכלכלי האיקוני מתכנן הנפקה באמצעות מיזוג עם חברת הספאק Magnum Opus - לפי שווי של 630 מיליון דולר; העסקה צפויה להיסגר לקראת סוף השנה או בתחילת 2022; בפורבס ציינו כי הגיוס יאפשר רווחים גדולים יותר בזכות השקעה בגרסה הדיגיטלית

26.08.2021, 20:22 | נועם לנדמן

פורבס מתכננת הנפקת ספאק בוול סטריט, כך פורסם היום בכלי התקשורת האמריקאיים. מגזין הכלכלה היוקרתי מקיים מגעים מתקדמים לקראת מיזוג עם חברת מגנום אופוס Magnum Opus Acquisition תחת סימול מניה - FRBS.


קראו עוד בכלכליסט:


שווי מיזוג הספאק יעמוד לפי ההערכות בסכום של 630 מיליון דולר, והעסקה צפויה להיסגר לקראת סוף השנה או לכל המאוחר בתחילת 2022. סכום הגיוס הצפוי מהספאק טרם צוין.


מנהלת קרן ארק קאת מנהלת קרן ארק קאת'י ווד על שער מגזין פורבס | AP מנהלת קרן ארק קאת


ההנהלה הבכירה של פורבס תמשיך בתפקידה, תחת המנכ"ל מייק פדרל Mike Federle. בפורבס ציינו כי החברה תודיע בשלב מאוחר יותר השנה מי יהיו חברי הדירקטוריון המשותף.

במגזין אמרו כי המהלך "יגביר את הרווחים מהגרסה הדיגיטלית, שצפוי להשתפר" בזכות גיוס הכסף ממיזוג הספאק. מגנום עוסקת בין היתר גם בתחום התקשורת.

מגזין פורבס הוקם בשנת 1917 ע"י צ'רלי פורבס במנהטן ניו יורק, שם עמד המטה עד לשנת 2014 לפני שעבר המגזין למטה החדש בג'רזי סיטי. העורך הראשי כיום הוא הנכד סטיב פורבס. 

המגזין ידוע בעיקר בדירוגים הנחשבים שהוא מפרסם - כמו רשימת האנשים העשירים בארה"ב ובעולם, החברות הרווחיות ועוד.

תופעת חברות הספאק, המכונות גם חברות צ'ק פתוח, קיימת כבר כעשר שנים. מדובר בחברות ללא נכסים או פעילות עסקית, שיש להן מטרה אחת - לרכוש או להתמזג עם חברה אחרת תוך שנתיים.


שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות