אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
רמזי בשרים – בשר איכותי הוא בשר מפוקח mb design

רמזי בשרים – בשר איכותי הוא בשר מפוקח

לא רבים יודעים אבל רכישת מוצרי בשר שאינם בפיקוח וטרינרי עלולה לגרום למחלות קשות, הפלות ואף למקרי מוות. הכירו את רמזי בשרים, מפעל הבשר לפירוק ושיווק בשר ששם דגש על בשר מפוקח ואיכותי

29.08.2021, 12:09 | בשיתוף Visionet

ישראלים ידועים כחובבי בשר ועופות ואנשים רבים אוהבים לבשל עם נתחים מובחרים לכל חג, אירוע או סתם לארוחת שישי. לאור הביקוש הרב של מוצרים מן החי, התפרסמה בחודש מרץ האחרון המלצה לקהל הרחב על ידי פרופ' איתמר גרוטו, יו"ר התאגיד לפיקוח וטרינרי, שלא לרכוש מוצרי מזון מן החי ממקורות שאינם מפוקחים. 

רמזי בשרים, mb design רמזי בשרים | mb design רמזי בשרים, mb design

בתאגיד אומרים כי הניסיון לחסוך ולרכוש מזון מן החי שאינו נמצא תחת פיקוח עלול להוביל לפגיעה בריאותית קשה, ובמקרים חמורים אף למוות. בנוסף, בתאגיד מתריעים כי גם טיפול לא נכון במוצרי המזון מן החי בבית, לאחר רכישתם, עלול לגרום לפגיעה בסועדים.

בעוד שמקומות רבים מוכרים מוצרים מן החי עם תעודת פיקוח, ההליך של פירוק הבשר, האחסון והשיווק שלו לא תקני ו/או לא חוקי. כלומר, לא ניתן לדעת באילו תנאים פירקו את הבשר לנתחים וכיצד אחסנו אותו. בחירה במקום שמוכר מוצרים מן החי בפיקוח וטרינרי מבטיח כי חומרי הגלם יהיו איכותיים ובריאים יותר.

אחד מהמקומות המוכרים והמפוקחים ביותר הוא רמזי בשרים, מפעל לייצור בשר ועסק משפחתי שהוקם בשנת 1985 המשווק לבתי מלון, מסעדות יוקרתיות ובתי עסק מובילים שמשתמשים במזון איכותי ומפוקח. בנוסף, רמזי בשרים מציעים מוצרי בשר גם ללקוחות הפרטיים בקצבייה ובסופרמרקט של החברה באזור התעשייה של באקה אל-גרבייה.

רמזי בשרים, mb design רמזי בשרים | mb design רמזי בשרים, mb design

ברמזי בשרים מקפידים על תנאים מדויקים מהרגע הראשון של קבלת הסחורה ועד תהליך השיווק והפצתה לבתי העסק. ראשית, הם מקבלים משטחי בשר ועופות עם תעודה וטרינרית ומכניסים אותה למפעל בטמפרטורה של מתחת ל-4 מעלות צלזיוס. בשלב הפירוק, העובדים במפעל לבושים בצורה סטרילית והם משתמשים בכלים ובשולחנות שנמצאים בפיקוח. 

בנוסף, יש רופאה וטרינרית שמגיעה 3 פעמים בשבוע למפעל ועוברת על כל ההליך, בוחנת ליקויים ומפקחת שהכל מתנהל כשורה. כך, תוכלו להיות בטוחים שתקבלו את המוצר הטוב ביותר ובצורה הכי בריאה שיכולה להיות.

אז בפעם הבאה שאתם רוכשים בשר, אנחנו ממליצים לכם לשאול אם הוא בפיקוח וטרינרי. ואם אתם לא בטוחים, אתם מוזמנים להגיע לקצבייה של רמזי בשרים ולסמוך על המומחים בתחום שיעניקו לכם את המוצרים הכי איכותיים שקיימים בשוק.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות