אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
עם הפנים למזרח: פורשה תקים לראשונה מפעל במלזיה יצרן

עם הפנים למזרח: פורשה תקים לראשונה מפעל במלזיה

המפעל שצפוי להפתח בשנה הבאה יהיה הראשון של החברה במזרח הרחוק. פורשה גם צפויה להקים מרכז מו"פ בשנגחאי, שבסין

30.08.2021, 14:15 | תומר הדר

פורשה הגרמנית תקים מפעל ייצור חדש במלזיה. המפעל יהיה מפעל החברה הראשון במזרח הרחוק. יש להדגיש, כי למרות שרבים רואים בה יצרנית רכב, פורשה עצמה היא חברת הנדסה, שאחת מחטיבותיה מייצרת גם מכוניות. זו היתה מטרתו המקורית של פרדיננד פורשה שהקים את החברה בשנת 1931 וקבע את מקום מושבה בזופנהאוזן שבפאתי שטוטגרט. 

קראו עוד בכלכליסט:


פורשה, יצרן פורשה | יצרן פורשה, יצרן


לפי הדיווח, היצרנית תקים בנוסף גם מרכז מו"פ בשנגחאי שיוקם על ידי פורשה דיגיטל, חטיבת המו"פ של היצרנית. פורשה דיגיטל מחזיקה בישראל בנציגות מקומית שאינה קשורה לסוכנות מכירת הרכב אשר שייכת לאורכיד, אלא עוסקת באיתור והשקעה בסטארטאפים ואולם, המרכז בשנגחאי יהיה מרכז מו"פ מלא ומתפקד, בדומה למרכזים של פורשה בגרמניה. לפי פרסומי פורשה, המפעל החדש במלזיה יפתח בשנה הבאה ויעסוק בהרכבת דגמי פורשה עבור שווקים במזרח הרחוק. 

הבחירה בשנגחאי כיעד אסטרטגי להקמת מרכז מו"פ מיועדת, לפי פורשה, להבנה יותר טובה של לקוחות סינים. הצהרה זו עשויה להישמע תמוהה בהתחשב בעובדה שמה שרוב לקוחות פורשה מחפשים היא דווקא הנדסת האנוש ואיכות ייצור וגימור גרמנית של פורשה. אבל השוק הסיני חשוב לפורשה ברמה כזו, שהיא מוכנה להתחשב בצרכיהם של מי שמחזיקים בכסף החדש בסין. 

לפי נתוני פורשה, השיווק בסין החל לפני 20 שנה ומאז עלו לכבישי סין 88,968 מכוניות - כלומר סין היא השוק הגלובאלי הגדול ביותר בעולם עבור פורשה.


שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות