אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
קליר נט – סוגרים לכם את הפינה Artbey

קליר נט – סוגרים לכם את הפינה

אם אתם מחפשים פתרונות הצללה למרפסת, פרגולות או התקנת רשתות נגד יתושים, כדאי שתדברו עם המקצוענים

31.08.2021, 12:53 | בשיתוף Visionet

אחת מן ההשפעות הרבות של הקורונה, היא בהעלאת קרנן של המרפסות הביתיות. כשאנחנו סגורים בבית בסגר או בבידוד, המרפסת היא במידה מסוימת הקשר שלנו לעולם החיצון, המפלט שלנו, המקום שבו אנחנו שומרים על החופש שלנו. אולם הבנייה הצפופה (מאד) בישראל, בעיקר בערי המרכז, הביאה לכך שבלא מעט בתים בישראל, יציאה פשוטה למרפסת מלווה באובדן פרטיות לא קטן, היות והמרפסת קרובה (ולעתים, קרובה מאד), למרפסת של השכן. בבניינים כאלו, הדרך היחידה לחזור ליהנות מן המרפסת מבלי להתפשר על הפרטיות שלכם, היא להתקין במרפסת מיסוך. אם אתם רוצים שהמלאכה תיעשה כמו שצריך, הכתובת שלכם היא אחת: קליר נט רשתות ומוצרי הצללה.

רשת של הצלחות

חברת קליר נט פתרונות הצללה הוקמה בשנת 2013 על ידי עופר רונן. החברה החלה את דרכה בשיווק "הרשת השקופה", רשת נגד יתושים ומזיקים בייצור איטלקי, שמצד אחד אפקטיבית בשמירה על הבית נקי מיתושים, ומצד שני שומרת על אסתטיות מרבית ועל חדירה גבוהה של אוויר. הרשת עשויה מפיברגלס עם עובי סיב של עשירית המילימטר, מה שאפשר ליהנות מהאפקט של הרשת מבלי שיראו אותה.

קליר נט הייתה החברה הראשונה ששיווקה את הרשת השקופה בישראל, ואפשר לחברה חדירה לשוק ההתקנות של תוספות למרפסת. מעט לאחר מכן, התרחבה קליר נט להתקנה של פרגולות והצללות. כיום, יש שני סוגים עיקריים של פרגולות במרפסת הישראלית: פרגולות אלומיניום קבועות, ופרגולות חשמליות נגללות. בעבר היה נהוג בישראל לעבוד עם פרגולות עץ, אולם כיום הפרגולות הקבועות מאלומיניום הן הסטנדרט בבתי ישראל, בהיותן עמידות בפני פגעי מזג האוויר, ואינן דורשות תחזוקה. אולם בקליר נט מאפשרים גם פתרונות של פרגולות חשמליות נגללות, כך שלא צריך לבחור עוד בין מרפסת שמש לבין הגנה מהשמש, ואפשר ליהנות משני העולמות בלחיצת כפתור.

קליר נט פתרונות הצללה , Artbey קליר נט פתרונות הצללה | Artbey קליר נט פתרונות הצללה , Artbey

המוצר הפופולרי ביותר של קליר נט הוא במסך הזיפ החשמלי. בקליר נט מאפשרים לכם לסגור את המרפסת שלכם על ידי התקנת מיסוך חשמלי נגלל. המסכים עצמם עשויים מבד PVC מיוחד, דק ועמיד, כאשר המסגרת בתוכה הוא יושב עשויה אלומיניום איכותי. בקליר נט משתמשים במנועי סומפי, המותג הצרפתי המוביל בעולם בתחום המנועים לתריסים נגללים, אשר מאפשר ממשק עם בתים חכמים. 

היתרונות של עבודה עם קליר נט, באים לידי ביטוי באסתטיקה של העבודה: התריסים הנגללים אלגנטיים, אסתטיים, ונראים ממש כחלק טבעי מהבית. הבד הנגלל איכותי ויפה, ומסילות האלומיניום מעוצבות ודקיקות. בחברה עובדים עם מיטב המהנדסים, וכל התקנת תריס נעשית בתכנון פרטני לכל לקוח, תוך בדיקה של עומסים על המערכות, והתחשבות בנתונים הסובייקטיביים של המרפסת, כגון גובה, מרחק מהשכנים, תשתיות וכדומה. בנוסף, קליר נט מעניקים אחריות של חמש שנים על התריס החשמלי הנגלל, וכל הלקוחות של קליר נט תמיד יודעים שאם הם רכשו את התריס שלהם מקליר נט, תמיד יש להם "אבא ואמא" לכל בעיה שעשויה לצוץ. 

צרו קשר עם קליר נט רשתות ומוצרי הצללה , על מנת להפיק את המרב מהמרפסת שלכם. ניתן להציץ גם בדף הפייסבוק , או בעמוד היוטיוב של החברה , כדי לראות איך התריסים באמת עובדים. אפשר גם להתקשר לעופר בטלפון 0546699790.

קליר נט פתרונות הצללה , Artbey קליר נט פתרונות הצללה | Artbey קליר נט פתרונות הצללה , Artbey


שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות