אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
רשת מתחמי העבודה W SPACES: "הדבר הבא בעולם המשרדים" מאיר דקל

רשת מתחמי העבודה W SPACES: "הדבר הבא בעולם המשרדים"

כהן פליקס ונדל"ן נדל"ן משיקים מודל ייחודי עם פרויקט דגל הכולל כאלף מ"ר של משרדים בגדלים משתנים, לאונג'ים יוקרתיים, אזור ייעודי לכנסים וירידה עד לרזולוציות הקטנות ביותר. המנכ"ל ארז ניר כבר מסתכל קדימה ומצהיר: "נקים סניפים בכל מקום בארץ"

02.09.2021, 09:33 | עידן לוי

בשיתוף מערכת זירת הנדל"ן

בשנים האחרונות חל מהפך של ממש בענף המשרדים - בעוד רבים מהמשרדים הקטנים והוותיקים התרוקנו או הושכרו, חלה עלייה בביקוש לחללי העבודה הפתוחים ולמתחמים המשותפים. מי שידעה לזהות את המגמה ולייצר לה פתרונות מקיפים היא כהן פליקס ונדל"ן נדל"ן, שבתום עבודה מאומצת של למעלה משלוש שנים הקימה את W SPACES – רשת חללי עבודה המעניקה חוויה ייחודית.

סניף הדגל של הרשת, שנפתח לפני כחצי שנה בראשון לציון, מציע כאלף מ"ר של משרדים חדישים ומודרניים בתמהיל גדלים משתנה, חדרי ישיבות, לאונג'ים יוקרתיים ואזור ייעודי לכנסים ואירועים. "חללי עבודה והמתחמים המשותפים הם הדבר הבא בעולם המשרדים", מדגיש ארז ניר, מנכ"ל ובעלים משותף בכהן פליקס ונדל"ן נדל"ן. "אחרי הסניף הראשון, כמו פטריות אחרי הגשם, אנחנו מאמינים שנקים סניפים בכל מקום בארץ".

כחלק מהחזון, בכהן פליקס ונדל"ן נדל"ן הקפידו על מפרט עשיר וירידה עד לרזולוציות הקטנות ביותר - מאקוסטיקה המבודדת רעשים, דרך מערכת סאונד משוכללת ועד מנורת לילה אישית. "אולי זה נשמע כמו פרטים קטנים, אבל הם עושים את כל ההבדל", מדגישה יערית שמר, מנהלת פיתוח עסקי של הרשת. צפושיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

עוד בזירת הנדל"ן
מומלצות וידאו
המומלצות שלנו