אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
זיו השקעות - כל פתרונות הדלק במקום אחד: דלקנים אוניברסליים, הובלות דלקים ותדלוקי שטח יח"צ

זיו השקעות - כל פתרונות הדלק במקום אחד: דלקנים אוניברסליים, הובלות דלקים ותדלוקי שטח

באמצעות התקנת דלקן אוניברסלי ברכב שלכם ללא חיוב, תוכלו ליהנות ממחיר מוזל על דלק, וכן ממעקב נוח ויעיל המאפשר שליטה בהוצאות

05.09.2021, 11:34 | בשיתוף Visionet

מחירי הדלק שבפיקוח מוסיפים לעלות בתקופה האחרונה, ועם המיסים הגבוהים המוטלים על דלק, מדובר בהוצאה לא קטנה. משום כך, שווה לנסות ולחסוך בדלק כמה שרק אפשר. חברת "זיו השקעות בע"מ", מציעה פתרון לחיסכון בדלק, שמתאים הן לעסקים והן ללקוחות פרטיים. היתרון? השירות הינו ללא עלויות נוספות.

זיו השקעות בע"מ, יח"צ זיו השקעות בע"מ | יח"צ זיו השקעות בע"מ, יח"צ

איך זה עובד? מתקשרים לזיו השקעות בע"מ, מזמינים דלקן ללא חיוב ומתאמים התקנה באחת מהנקודות ברחבי הארץ. היות ולזיו השקעות יש לקוחות רבים, לחברה יש כוח מיקוח מול חברות הדלק, מה שמאפשר לחברה לקבל מחירי דלק זולים יותר, מהם נהנים כלל הלקוחות. בכל חודש, יעדכנו אתכם בזיו השקעות, באילו רשתות דלק כדאי לכם לתדלק באותו החודש, בהן תהנו ממחירי דלק מוזלים. כך יוצא שאתם מתחילים לחסוך מהליטר הראשון, ללא דמי מנוי וללא אותיות קטנות. אם אתם בכל זאת מעוניינים "להתנתק"? אפשר להתקשר לזיו השקעות, או להסיר את הטבעת מפיית הדלק בעצמכם.


הפתרון של זיו השקעות, משתלם במיוחד עבור עסקים בהם העובדים מקבלים רכב לשימוש אישי: דלק לצערנו הוא תחום פרוץ יחסית, ולא מעט אנשים שמקבלים כרטיס תדלוק מהעבודה, משתמשים בכרטיס לצורך שימוש אישי, ולא לצורך נסיעות של העסק. עם זאת, על ידי התקנה של הדלקן של זיו השקעות, הפיקוח של המעסיק על הוצאות הדלק מונע זאת לחלוטין: בכל חודש, מקבל המנוי דו"ח המפרט את כל נקודות התדלוק ברחבי הארץ, כולל זמנים ועלויות. כך המעסיק יכול להיות סמוך ובטוח שהדלק אותו הוא מממן, ישמש עבור שימושים הנוגעים לעסק ולא עבור שימושים אישיים. 

זיו השקעות בע"מ, יח"צ זיו השקעות בע"מ | יח"צ זיו השקעות בע"מ, יח"צ

מסורת של דלק

חברת זיו השקעות נמצאת בבעלותו של איש העסקים רועי זיו, דור שלישי לענף הדלק, אחרי שסבו היה בשנות ה-50 מן המייסדים של חברת שכביץ׳ המיתולוגית. כיום זיו השקעות מספקת מגוון של פתרונות תדלוק: מלבד דלקנים אוניברסליים, החברה מבצעת הובלות דלקים עבור החברות השונות, כגון פז, סונול, טן וכדומה, הובלת שמנים ונפט לחימום ביתי, וכן מבצעת תדלוקי שטח עבור משרד הביטחון ואף עבור אוניות, יאכטות וכלי צמ״ה. 


אם אתם מעוניינים להתקדם לדלקן האוניברסלי של זיו השקעות , או אם אתם רוצים לקבל שליטה עבור הוצאות הדלק לעסק שלכם, צרו קשר עם חברת זיו השקעות, המספקת מגוון פתרונות בתחום הדלק. לחברה יש גם עמוד אינסטגרם  zivinv@ פעיל ועמוד פייסבוק ׳זיו השקעות אילת בע״מ׳ , וכן פרטים בטלפון 050-3666653.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות