אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
וואן טכנולוגיות: לא היתה שום פריצה חדשה לחברה לאוטומציה צילום: גטי אימג'ס

וואן טכנולוגיות: לא היתה שום פריצה חדשה לחברה לאוטומציה

בשבוע שעבר פרסם האקר מלזי שיש לו מידע על 7 מיליון אזרחים ישראלים מתוך אתר התשלומים המוניציפאלי CITY4U שמופעל על ידי חברת אוטומציה החדשה מקבוצת וואן טכנולוגיות

09.09.2021, 12:32 | מאיר אורבך

חברת וואן טכנולוגיות, המחזיקה בחברת אוטומציה החדשה, עדכנה היום (ה') בדיווח לבורסה כי לא היתה שום פריצה חדשה למחשבי חברת החברה לאוטומציה.

בדיווח כותבת החברה: "בהמשך לפרסומים .. בדבר פריצת סייבר לכאורה למערכת City4u של החברה לאוטומציה במנהל השלטון המקומי בע"מ (חברה בת של החברה), החברה מודיעה בזאת כי לאחר עריכת בדיקות מקיפות, נכון למועד דיווח זה, לא זוהתה כל חדירה למערכת City4u בקשר לאירוע כאמור וככל הנראה מדובר במידע ישן ומוגבל בהיקפו, אשר נאסף ממקורות שונים. יצוין כי החברה ממשיכה בתחקור האירוע". 


צילום: שאטרסטוק צילום: שאטרסטוק צילום: שאטרסטוקבשבוע שעבר פרסם האקר מלזי בשם Sangkancil שיש לו מידע על 7 מיליון אזרחים ישראלים מתוך אתר התשלומים המוניציפאלי CITY4U שמופעל על ידי חברת אוטומציה החדשה מקבוצת וואן טכנולוגיות. לטענתו יש ברשותו מידע מלא על כל אותם האזרחים שכולל בין היתר שם המלא, שם האב, תאריך לידה ומספר הטלפון. לדבריו, יש בידיו מידע על נכסי הנדל"ן של האזרחים, ומסמכים נוספים.

אתר CITY4U מופעל על ידי חברת אוטומציה החדשה, בבעלות וואן טכנולוגיות הבורסאית, והוא נותן שירותי מחשוב ל-60 אחוזים מהרשויות המקומיות, בהן 12 מהעיריות הגדולות בישראל וכן לתאגידי מים, חברות עירוניות ואיגודי ערים. השירותים כוללים גבייה, פיננסיים, שכר ומשאבי אנוש, חינוך, חניה, הנדסה ומיפוי GIS.


שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות