אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
שירותי תפעול במיקור חוץ יכולים לחסוך לעסק שלכם בהוצאות יח"צ

שירותי תפעול במיקור חוץ יכולים לחסוך לעסק שלכם בהוצאות

תקופת הקורונה גרמה לחברות רבות להבין את הצורך שלהן בגמישות תפעולית ומבנית. חברת אקזיט אחזקות עונה על הצורך הזה ביעילות ומקצועיות שלא הכרתם

12.09.2021, 11:03 | בשיתוף Visionet

עבודה מהמשרד, עבודה מהבית. נדמה כי הוראות הממשלה למשק הישראלי בשנתיים האחרונות, הן כמו גרסה ארוכה ומסורבלת של משחק הילדים ״ים-יבשה״. מאז הקורונה, חברות גדולות במגזר ההייטק והייצור מתקשות להתרכז בעסק שלהן, היות והן נאלצות להשקיע יותר מדי זמן בתפעול המבנה ממנו הן פועלות. עקב אי הבהירות שנוצרה בתקופת הקורונה, קשה לחברות להיערך בהתאם: האם העבודה תיעשה מהמשרד או מהבית? האם חלק מהעובדים יידרשו להגיע? אם כן, איך עושים זאת? איך מתקשרים עם ספקים, נותני שירות וכדומה, כאשר שיטת העבודה עשויה להשתנות בכל רגע? בנושא הזה שוחחנו עם שימי מסילתי, הבעלים של חברת אקזיט אחזקות, כדי ללמוד מה חברות יכולות לעשות על מנת להתייעל במישור התפעולי, לשמור על גמישות עסקית ולהיות מוכנות לכל תרחיש. 

ניסיון, מקצועיות, שירותיות

שימי (שמעון) מסילתי עבד בעולם הבנייה כבר מגיל צעיר, החל מעבודה בתשתיות, ועד לשלבי הגימור. לאחר מכן, עבר לעבוד בתפקיד מנהל תפעול בחברה תעשייתית גלובלית. לאחר 13 שנות עבודה בחברה, בהן ניהל את נושא תחזוקת התשתיות והלוגיסטיקה, הגיעה תקופת הקורונה. שימי זיהה את הצורך שנוצר לחברות רבות מאז הקורונה להסתמך בנושאים תפעוליים על קבלני משנה במקום עובדים קבועים. לאור זאת, הקים שימי את חברת אקזיט אחזקות, המתמחה במתן שירותי מיקור חוץ בכל הנושאים התפעוליים: ניקיון, תחזוקה מערכות תשתית (למשל: גנרטורים, כיבוי אש, מזגנים, משאבות, חשמל), אישורים והיתרים מול רשויות, העברת משרדים (אריזה, מעבר, ניהול הנכס החדש, מסירה של הנכס), שיפוצים למשרדים ועוד. אקזיט אחזקות מבצעת כל שירות תפעולי לחברות, הכל בכתובת אחת, כדי שמנהלי החברה יוכלו להיות שקטים, ולהתעסק בדברים החשובים באמת. באקזיט מעניקים הן שירותים קטנים, כגון תיקונים קטנים וגדולים, שיפוץ, החלפת גופי תאורה, תיקוני דלתות וכדומה, ועד לשירותים גדולים ומורכבים יותר. כמו כן, אקזיט מעניקה שירותים, הן בהתקשרות חד-פעמית, והן בהתקשרות חודשית קבועה עם הלקוח. 

לקוח של אקזיט אחזקות, יח"צ לקוח של אקזיט אחזקות | יח"צ לקוח של אקזיט אחזקות, יח"צ

שימי, למה בכלל חברה זקוקה לשירותי אחזקה במיקור חוץ?

שימי: "כל עסק זקוק לשירותי תחזוקה, ניקיון וכדומה. השאלה היא האם להעסיק כוח אדם כעובדי חברה לצורך המשימות הללו, או שמא לעשות זאת דרך מיקור חוץ. לרוב, לעובדי חברה מן המניין, אין את המקצועיות הנדרשת בכל הנושא של מעטפת התחזוקה, ומישהו צריך לנהל ולפקח עליהם, שזו פונקציה שלא קיימת במרבית העסקים בצורה אורגנית. לכן, שירותי אחזקה במיקור חוץ, מאפשרים לוותר על הצורך בניהול, וליהנות משקט תעשייתי בנושאים של אחזקה, תפעול, ניקיון וכדומה". 

מה ההבדל בין אחזקה של לקוחות פרטיים, לבין חברות שעובדות במבני משרדים גדולים?

"חברת אקזיט מטפלת במבנים ובמשרדים גדולים כקטנים בפריסה ארצית", אומר שימי. מהותית, הצרכים הם אותם צרכים. עם זאת, מה שמשתנה הם המשאבים הנדרשים כדי לתת מענה לצרכים של החברה. לנו באקזיט יש משאבים כדי לתפור לכל לקוח חליפה בהתאם לצרכים המדויקים שלו, כך שיקבל בדיוק את השירותים שהוא צריך: לא מעט מדי, ולא יותר מדי".

מה הערך המוסף של אקזיט?

שימי: "החברה נותנת את כל השירותים הלוגיסטיים תחת מטרייה אחת. כלומר, כל ההנהלות מתבצעת מול אקזיט. לא צריך לתמרן בין ספקים שונים ולבזבז זמן. אקזיט מפעילה עובדים וקבלני משנה, בהתאם לצורך של הלקוח, והכל לשם ההתייעלות של הלקוח, קרי כל ההוצאות התפעוליות נעשות בהתאם לצורך, ללא עלויות מיותרות". 

אקזיט אחזקות בע"מ, יח"צ אקזיט אחזקות בע"מ | יח"צ אקזיט אחזקות בע"מ, יח"צ

לפרטים, כנסו לאתר הבית של אקזיט אחזקות , או לדף הפייסבוק . ניתן פשוט לחייג ישירות לנייד של שימי לטלפון 050-5200530, ולהתחיל לחסוך לעסק שלכם בהוצאות תפעוליות. 

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות