אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
5 טיפים להצלחת הסטארט אפ freepik

5 טיפים להצלחת הסטארט אפ

יישם את 5 הטיפים כדי לשפר את סיכויי ההצלחה בעת הקמת העסק או הסטארט אפ שלך.

13.09.2021, 10:51 | בשיתוף טרגו

יש לך את הרעיון העסקי מושלם. אתה לא מאמין שאף אחד לא חשב על זה קודם. או, אם מישהו כן חשב, אז אין לו את החזון, את הכישורים או את התשוקה שלך. אתה משוכנע שהעסק החדש הוא המפתח לעתיד המוצלח.

עכשיו מה? הדרך הטובה ביותר לשפר את סיכויי ההצלחה היא לנוע לאט ובזהירות בהקמת הסטארט אפ. עשו זאת ותוכלו להצטרף לאחוז הלא גבוה של הסטארט אפים שמצליחים בשנתיים הראשונות שלהם.

1. התחל עם תוכנית עסקית . לא כל העסקים זקוקים לתוכנית עסקית רשמית, אך כל בעל עסק חייב להקדיש זמן לתכנון. לפני שאתה מתחיל, שב ותבדוק את השוק ואת המתחרים, המטרות שלך (לטווח קצר וארוך), תוכנית חדירה לשוק וכל הפרטים האחרים (למשל, האם יש חסמים רגולטוריים). בעזרת חיפוש מהיר בגוגל תמצאו תוכנית עסקית לדוגמא. נסה להשתמש בדוגמא לתוכנית עסקית שהכי קרובה לתעשייה בה אתה מתכוון לפעול.

כתיבת תוכנית עסקית תעניק לך את האפשרות לבחון את ההיבטים השונים של העסק שלך ולתת לך תובנה כיצד ההצעה שלך משתלבת, היכן היא יושבת בשוק, וגם תעזור להדגיש את כל הפערים בתכנון שלך. החלק הטוב ביותר של כל זה הוא שכתיבת תוכנית עסקית לא חייבת להיות מכבידה מדי. לא, אנחנו לא רוצים תוכנית עסקית שדורשת שני אנשים כדי להרים אותה. עם זאת, אנחנו כן רוצים מסמך שלא נכתב תוך עשר דקות, כי זו פשוט עצלות, ובואו נודה על האמת, משקיעים חכמים לא מתעניינים באלה שמעגלים פינות כי הם לא מוכנים להשקיע את הזמן לעשות את הדבר נכון.

2. מצאו ייועץ. ייתכן שאתה מכיר מישהו שהצליח בתחום שלך בעבר או ליווה חברות דומות. לדוגמה טרגו מסייעת  ליזמים בבניית תוכנית עסקית, פיתוח MVP וגיוס הון. טרגו מסייעת ל כ 70 סטארט אפים בשנה. חפשו עזרה מיזמים אחרים, אנשי מקצוע בתחום וגופים ממשלתיים. היו ערניים, שאלו שאלות ולמדו כל מה שאתם יכולים.

5 טיפים להצלחת הסטארט אפ, freepik 5 טיפים להצלחת הסטארט אפ | freepik 5 טיפים להצלחת הסטארט אפ, freepik

3. כסף בבנק. אל תוותר על עבודת היום שלך עדיין. לאלו מכם השוקלים את הקפיצה למים עמוקים במשרה מלאה - הקימו חשבון חיסכון עם מספיק כסף לכיסוי הוצאות של לפחות שישה חודשים. למרות שלחץ עשוי להיות מניע טוב, קל יותר לעבוד כשיש את הדברים הבסיסיים לכך.

4. שמור על תחרותיות. גם אם אתה חושב הסטארט אפ שלך ייחודי, עליך לבצע ניתוח תחרות בשוק שלך, כולל מוצרים או שירותים, מחירים, מבצעים, פרסום, הפצה, איכות ושירות. כמו כן, היו מודעים להשפעות החיצוניות המשפיעות על סטארט אפ שלכם. דע מה עושה את ההבדל בינך לבין המתחרים שלך. האם זה שירות, מחיר או מומחיות? מה שזה לא יהיה, תנצל את המידע הזמין.

5. כל המערכות צומחות. צמיחה מפה לאוזן היא הדרך הטובה ביותר לגדילה אורגנית. בקשו מהלקוחות המרוצים שלכם הפניות, הציעו ייעוץ חינם לפניות חדשות, ושקלו על תגמול על הפניה כזו. תבנה את המותג שלך. השתמש בבלוגרים, משפיענים ומדיה רלוונטית

התמקד בקהל הכי רלוונטי והכי מצומצם. אותם לקוחות או משתמשים ידרשו הכי פחות משאבים כדי להשיג אותם וגם יש סבירות גבוהה יותר שהם ימליצו לחברים שלהם על השירות או המוצר שלכם.

עם תוכנית עסקית מקצועית, ייעוץ נכון  ומסירות שלך, אתה יכול להצטרף לאלפי יזמים שמצאו דרך להצלחה שלהם.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

זהו ערוץ פרסומי והידיעות הינן באחריות המפרסמים בלבד. לכלכליסט אין אחריות על תוכן הידיעות המפורסמות