אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
יוצאי לייטסייבר גייסו 15 מיליון דולר ממיקי בודאי צילום: נאוסק

גיוסי הון

יוצאי לייטסייבר גייסו 15 מיליון דולר ממיקי בודאי

חברת Neosec פיתחה פלטפורמת סייבר להגנה על יישומים וגייסה מכמה מהשמות המוכרים בתחום האבטחה; חברת הסייבר הישראלית Satori גייסה 20 מיליון דולר בסבב גיוס A; חברת EverAfter, שפיתחה מערכת לניהול לקוחות, גייסה 13 מיליון דולר

14.09.2021, 16:15 | מאיר אורבך

חברת Neosec גייסה 15 מיליון דולר מהקרנות True Ventures, New Era Capital Partners, TLV Partners ו-SixThirty, בנוסף לוותיקי תחום הסייבר: מארק אנדרסון, גארי פיש, מיקי בודאי, ראקש לונקר ושיילש ראו. בסבב סיד גייסה החברה 5 מיליון דולר.

חברת Neosec פיתחה פלטפורמת סייבר המאחדת צוותי אבטחת מידע ופיתוח כדי להגן על יישומים מפני איומים. את Neosec ייסדו גיורא אנגל (מנכ"ל) וזיו סיוון (CTO). הטכנולוגיה מבוססת על ניסיונם הקודם של אנגל וסיוון בפיתוח פלטפורמות מחקר, ניהול ידע וניתוח התנהגותי בתעשיית אבטחת המידע והמחקר המודיעיני. השניים הם בוגרי היחידות הטכנולוגיות של חיל המודיעין 8200 ו-81. כמו כן קודם להקמת Neosec היה אנגל ממייסדי LightCyber, שנרכשה על ידי Palo Alto Networks בשנת 2017. מארק אנדרסון, נשיאה הקודם של Palo Alto Networks, הוא גם, כאמור, משקיע ויו"ר מועצת המנהלים של Neosec. החברה מעסיקה 25 עובדים, מתוכם 18 בישראל.

"אחד מהאתגרים הגדולים ביותר הניצבים בפני אבטחת המידע הוא חוסר היכולת לראות את ממשקי התוכנה, ומתוך כך כמובן חוסר יכולת לראות את ההתנהגות בשימוש בהם", אמר אנגל. "טכנולוגיות קיימות לא נוצרו על מנת לטפל בחשיפה האדירה שקיימת בארגונים כיום דרך ה-APIs שלהם. יצרנו גישה חדשה לחלוטין, המבוססת על ניתוח נתונים Big Data, כדי לספק הבנה מלאה של כל האינטראקציות עם ממשקי התוכנה. המנגנון הוא אוטומטי לחלוטין, בתצורת SaaS, ומסוגל להגן מפני החשיפה הגוברת דרך עסקים דיגיטליים”.


צוות נאוסק, צילום: נאוסק צוות נאוסק | צילום: נאוסק צוות נאוסק, צילום: נאוסק


חברת הסייבר סאטורי גייסה 20 מיליון דולר

חברת הסייבר הישראלי סאטורי Satori גייסה 20 מיליון דולר בסבב גיוס A, בהובלה משותפת של קרן B Capital Group, הקרן האמריקאית Evolution Equity Partners, ובהשתתפות המשקיעה הנוכחית YL Ventures, אשר הובילה את סבב הסיד בחברה.

סאטורי הוקמה ב-2019 על ידי אלדד חי ויואב כהן, יוצאי חברות הסייבר אימפרבה ואינקפסולה, כדי לעזור לחברות לנהל גישה מאובטחת למידע בענן. החברה מעסיקה כ-20 עובדים. סאטורי פיתחה טכנולוגיה המאפשרת לחברות לספק גישה מהירה ובטוחה לדאטה עבור אנליסטים ומפתחים. הטכנולוגיה של החברה מאפשרת מתן גישה למידע ברגע, תוך כדי שמירה על חוקי הרגולציה והפרטיות או תוך כדי מיסוך והסתרה של פרטים רגישים בהתאם לסטים של חוקים ופעולות מוגדרים מראש.  

יואב כהן ואלדד חי, חברת הסייבר סאטורי, צילום: אריק סולטן יואב כהן ואלדד חי, חברת הסייבר סאטורי | צילום: אריק סולטן יואב כהן ואלדד חי, חברת הסייבר סאטורי, צילום: אריק סולטן


חברת EverAfter גייסה 13 מיליון דולר לניהול לקוחות


חברת EverAfter, שפיתחה מערכת לניהול לקוחות, גייסה 13 מיליון דולר. את הגיוס הובילו הקרנות TLV Partners ו-Vertex Ventures, לצד המשקיעים הפרטיים בני שניידר וזוהר ועמית גילון.

EverAfter הוקמה ב-2019 על ידי נועה דנון (מנכ"לית) וטל שמש (CTO). השניים הכירו בתקופת הצבא ביחידת ממר"ם, ומאז עסקו במספר תפקידים בחברות הייטק שונות. הרעיון להקמת EverAfter עלה מתוך הקושי האישי שחוותה דנון בעברה כמנהלת מוצר, לחבר בין חוויית הלקוח לחוויית המוצר. דרך התוכנה שפיתחה החברה יכולים המשתמשים לראות את המשימות שעליהם לבצע, את הפגישות הקרובות עם מנהל הלקוח, מסמכים רלוונטיים וכדומה. כל זאת ללא צורך בכתיבת קוד נוסף.  


מייסדי EverAfter,נועה דנון וטל שמש , צילום: אייל טואג מייסדי EverAfter,נועה דנון וטל שמש | צילום: אייל טואג מייסדי EverAfter,נועה דנון וטל שמש , צילום: אייל טואג


חברת האינשורטק Five Sigma גייסה 12 מיליון דולר

חברת Five Sigma, המפתחת מערכות טכנולוגיות חכמות לניהול תביעות עבור חברות ביטוח, גייסה 12 מיליון דולר בסבב A. סכום זה, יחד עם גיוס סבב הסיד, מביא את החברה לסך של 18מיליון דולר. את הסבב הנוכחי הובילה 83North לצד המשקיעים F2 Venture Capital, Pipeline Capital, והמשקיע אייל עופר עם O.G. Tech, Xceedance ו iGlobe Partners.

החברה הוקמה ב-2017 על ידי עודד ברק (מנכ"ל), מיכאל קריכלי (CTO) ודרור שולומון (VP R&D), ומביאה פתרון מבוסס ענן ודאטה לאחד הענפים שהתקשו באימוץ חדשנות - עולם התביעות. חברות הביטוח משקיעות זמן, אנרגיה ומאמצים רבים כדי להתמודד עם תביעות במנעד רחב של מורכבות, הכוללות לרוב בירוקרטיה מרובה, עבודה ידנית וקיבעון באופן ניהול התביעה. הפלטפורמה של Five Sigma, המשלבת גמישות ושימוש יעיל בדאטה, משמשת פתרון לניהול חיי התביעה גם בפן האופרטיבי וגם בפן האסטרטגי.

מייסדי Five Sigma עודד ברק, דרור שולומון ומיכאל קריכלי, צילום: F2 מייסדי Five Sigma עודד ברק, דרור שולומון ומיכאל קריכלי | צילום: F2 מייסדי Five Sigma עודד ברק, דרור שולומון ומיכאל קריכלי, צילום: F2

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות