אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ג'ייפרוג ממשיכה להכניס את היד לכיס: רוכשת את אפסוויפט הישראלית צילום: JFrog

ג'ייפרוג ממשיכה להכניס את היד לכיס: רוכשת את אפסוויפט הישראלית

חברת התוכנה רוכשת את הסטארט-אפ משני יזמים בני 26 בסכום מוערך של 20 מיליון דולר; הטכנולוגיה של אפסוויפט מאפשרת למפתחים עדכון מרחוק של מכשירי אינטרנט של הדברים

13.09.2021, 15:51 | סופי שולמן

חברת התוכנה ג'ייפרוג רוכשת את הסטארט-אפ הישראלי אפסוויפט (UPSWIFT). זו  הרכישה השנייה שמבצעת ג'ייפרוג בתוך שלושה חודשים, לאחר שרכשה ביולי את VDOO ב-300 מיליון דולר.

קראו עוד בכלכליסט:

רכישת אפסוויפט היא בהיקף קטן הרבה יותר, ומוערכת בסכום של כ-20 מיליון דולר. החברה הנרכשת פיתחה טכנולוגיה שאמורה לאפשר למפתחים עדכון מרחוק של מכשירים מחוברים (IOT - האינטרנט של הדברים), ללא פעולה יזומה שנדרשת ממשתמש קצה. 

אפסוויפט הוקמה לפני שנתיים בלבד על ידי עמית עזר ואיתן צ'ודנובסקי, יזמים בני 26 שהשתחררו לא מכבר משירות צבאי ביחידה טכנולוגית של חיל המודיעין. לפני שנה השלימה החברה גיוס סיד של 3.5 מיליון דולר מקרן הון הסיכון ורטקס, וכיום יש לה כבר מכירות ראשוניות. 

שלומי בן חיים, מנכ"ל ומייסד משותף של ג שלומי בן חיים, מנכ"ל ומייסד משותף של ג'ייפרוג | צילום: JFrog שלומי בן חיים, מנכ"ל ומייסד משותף של ג

שלומי בן חיים, מנכ"ל ומייסד משותף של ג'ייפרוג, אמר עם ההודעה על הרכישה: "מכשיר שלא מעודכן באופן רציף איננו מכשיר חכם – זהו אתגר המוכר לכל ארגון בעולם. 

"הרכישה הנוכחית תאפשר חיבור בין עולמות ה-DevOps ל-IoT ותיצור טרנספורמציה דיגיטלית אמיתית למפתחי התוכנה. בנוסף מצטרף אלינו צוות מדהים שמגיע עם תשוקה לחדשנות ובניית פתרון טכנולוגי לשוק הגלובלי, ויחד נהיה שותפים למהפכה החשובה שהעולם כולו חווה. 

"זהו ציון דרך וצעד משמעותי נוספים בהגשמת חזונה של ג'ייפרוג לעמוד מאחורי כל עדכוני התוכנה בעולם ולהגשים את מציאות ה- LIQUID SOFTWARE, שאותה אנו מובילים יום-יום בכל תחום, והיא משפיעה על כולנו". 

ג'ייפרוג, שפיתחה פתרון לעדכון שקוף ומתמשך של גרסאות תוכנה, גייסה חצי מיליארד דולר בהנפקת מניות ראשונה בנאסד"ק בסוף 2020. עם זאת, ואף שפרסמה דו"חות כספיים טובים, ג'ייפרוג נסחרת היום מתחת לשווי בהנפקה, והמשקיעים מצפים לקצב צמיחה מהיר יותר, שאליו החברה מנסה להגיע באמצעות הרחבת הפתרון שלה. 

עמית עזר ואיתן צ עמית עזר ואיתן צ'ודנובסקי, מייסדי אפסוויפט | צילום: JFrog עמית עזר ואיתן צ


שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות