אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ועד עובדי נשר להנהלה: לחשוף את הנתונים העסקיים של החברה צילום: יריב כץ

ועד עובדי נשר להנהלה: לחשוף את הנתונים העסקיים של החברה

לקראת פתיחתו של מו"מ קיבוצי, דורש ועד העובדים של חברת המלט לראות את הדוחות הכספיים של החברה, ופירוט בנוגע לעסקאות שביצעה. "בלי הנתונים עלול לחלוף זמן מיותר ללא התקדמות של ממש"

14.09.2021, 20:10 | גולן חזני

ועד עובדי חברת נשר שיגר מכתב בו הוא דורש לקבל מההנהלה נתונים לצורך התנעת משא ומתן קיבוצי. 

קראו עוד בכלכליסט:

במכתב ששלחה עו"ד אסתר הרשקוביץ רונן ממשרד עורכי הדין בנימין כהן היא ביקשה לקבל מידע ונתונים ובכללם עסקאות גדולות אשר נעשו סמוך לחתימה על הסכם ההבאה ולאחריה, ובהם עסקת מכירת 50% ממניות בתעבורה, עסקת גיוס אג"ח פרטית בהיקף 650 מיליון שקל, משיכת חצי מיליארד שקל בהלוואות על חשבון דיבידנדים עתידיים ומידע בדבר מכירת קרקעות נשר חיפה לנדל"ן. 

שק מלט שקי מלט מפעל נשר, צילום: דנה קופל שק מלט שקי מלט מפעל נשר | צילום: דנה קופל שק מלט שקי מלט מפעל נשר, צילום: דנה קופל

"כל זאת כאשר נשר ביקשה סיוע מהמדינה בנוגע לתחרות בענף המלט ובמקביל נחתם הסכם הבאה קיבוצי במפעל עם גזרות קשות על העובדים, כאשר רמת התחזוקה גורמת לתקלות ולהפסדים כספיים עצומים", נכתב.

עוד מבקש הוועד מידע על שינויי בעלי המניות ובעלי השליטה (כלל תעשיות) בשני 2019-2021, פירוט בדבר תוכניות עסקיות קיימות בעניין מימוש נכסים נוספים של נשר או של חברת משאב ופירוט בנוגע לתוכניות שינויים מבניים בנשר. 

אלדד בן משה מנכ"ל נשר, צילום: יריב כץ אלדד בן משה מנכ"ל נשר | צילום: יריב כץ אלדד בן משה מנכ"ל נשר, צילום: יריב כץ

בנוסף מבקש הוועד נתונים על דוחות הכספיים מהשנים האחרונות. "כל הנתונים והמידע המבוקשים והמידע המבוקשים במכתבי זה הינם נתונים ומידע אשר מקובל להעבירם בתחילתו של משא ומתן קיבוצי ואשר בלעדיהם עלול לחלוף זמן מיותר ללא התקדמות של ממש".

מנשר לא נמסרה תגובה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות