אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אחרי חודשים ללא מנכ"ל, ברימאג ממנה את יאיר רוזן לתפקיד צילום: ענבל מרמרי

אחרי חודשים ללא מנכ"ל, ברימאג ממנה את יאיר רוזן לתפקיד

רוזן משמש כיום כמנכ"ל BSH ישראל, המתחרה של ברימאג, יבואנית ומשווקת מוצרי חשמל ואלקטרוניקה. הוא ייכנס לתפקידו החדש בינואר 2022

19.09.2021, 10:26 | אורנה יפת

אחרי חודשים ארוכים ללא מנכ"ל, ברימאג, יבואנית ומשווקת מוצרי חשמל ואלקטרוניקה, ממנה את יאיר רוזן, כיום מנכ"ל BSH ישראל, למנכ"ל הקבוצה. הוא ייכנס לתפקידו בינואר 2022.

קראו עוד בכלכליסט:

BSH, המתחרה של ברימאג, משווקת את המותגים המובילים בוש, סימנס, קונסטרוקטה ואחרים. 

בפברואר עזב את כסא מנכ"ל ברימאג פיני כהן לאחר ששימש שש שנים בתפקיד. במאי האחרון מונה למנכ"ל ברימאג עמיר משה, אך הוא עזב את התפקידהלאחר חודשיים בלבד ועבר לשמש מנכ"ל המשביר לצרכן.  

רוזן (44), בוגר BA במנהל עסקים ושיווק מהמרכז הבינתחומי בהרצליה, החל את דרכו המקצועית בענף החשמל בשנת 2006 שהצטרף לקונצרן BSH עם סיום לימודיו. 

יאיר רוזן, המנכ"ל הבא של חברת ברימאג, צילום: ענבל מרמרי יאיר רוזן, המנכ"ל הבא של חברת ברימאג | צילום: ענבל מרמרי יאיר רוזן, המנכ"ל הבא של חברת ברימאג, צילום: ענבל מרמרי

הוא שימש בתפקידים שונים בישראל ובגרמניה, בין היתר כמנהל פיתוח עסקי באזור אירופה, סמנכ"ל השיווק של BSH בישראל ובשנת 2016 מונה כמנכ"ל החברה בישראל. BSH, המתחרה של ברימאג, משווקת את המותגים המובילים בוש, סימנס, קונסטרוקטה ואחרים. 

קבוצת ברימאג מייבאת ומשווקת מותגי חשמל בינלאומיים מובילים, ביניהם: LG, BEKO, דלונגי, קנווד, בראון, בייביליס, ועוד. לאחרונה הקימה קבוצת ברימאג את רשת מוצרי החשמל והאלקטרוניקה מטרו, שמונה כ- 16 סניפים ברחבי הארץ. 

ברימאג סיימה את הרבעון השני של 2021 עם עלייה של 5.5% בהכנסות והסתכמו ב-120.5 מיליון שקל ורווח נקי של 13 מיליון שקל – עלייה של 37.9% ביחס לרבעון מקביל 2020. 


שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות