אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אמזון הגרילה בונוסים של 100 אלף דולר ומכוניות לכמה עובדיה שהתחסנו צילום: איי פי

אמזון הגרילה בונוסים של 100 אלף דולר ומכוניות לכמה עובדיה שהתחסנו

בשבוע שעבר קיבלו שלושה עובדים בונוס של 100 אלף דולר, ארבעה עובדים במחסני אמזון ועובד נוסף ברשת 'הול פודס' שבבעלותה, קיבלו מכוניות בשווי של 40 אלף. עד 21 באוקטובר תחלק אמזון 18 פרסים לזוכים השונים בסכום כולל של 2 מיליון דולר

22.09.2021, 21:43 | חדשות חוץ

אמזון העניקה בונוסים של מכוניות ומזומן בסכום של 100 אלף דולר למספר קטן של עובדים שזכו בהגרלה פנימית, כחלק מניסיון של החברה לעודד את עובדיה לקבל את החיסון לקורונה. 

ארבעה עובדים במחסני אמזון ועובד נוסף ברשת 'הול פודס' שבבעלותה, קיבלו מכוניות בשווי של 40 אלף דולר, לאחר שהציגו לחברה ראיה לכך שהתחסנו. כך פרסמה החברה באינסטגרם. 

מחסני לוגיסטיקה של אמזון, צילום: איי פי מחסני לוגיסטיקה של אמזון | צילום: איי פי מחסני לוגיסטיקה של אמזון, צילום: איי פי

בשבוע שעבר קיבלו שלושה עובדים בונוס של 100 אלף דולר, שניים מהם ממחסני אמזון ואחד מ'הול פודס'. שני הפרסים האחרונים חולקו במסגרת פרויקט שמובילה אמזון לעידוד ההתחסנות של מאות אלפי עובדיה ברחבי העולם. 

הגרלת הפרסים שנפתחה בפני העובדים המתחסנים בארה"ב הושקה באוגוסט, תחת השם Max Your Vax. במסגרתה ניתן לזכות בחופשה של שבוע בשכר מלא בתוספת מימון חבילת נופש ב-12 אלף דולר; בבונוסים חד-פעמיים של 100 ו-500 אלף דולר, וכאמור במכוניות. 

הפרסים שחולקו בשבוע שעבר היו הראשונים במסגרת ההגרלה האמורה – עד ל-21 באוקטובר תחלק אמזון 18 פרסים לזוכים השונים בסכום כולל של 2 מיליון דולר. 

הפרסים הם רק חלק קטן מפרויקט עידוד ההתחסנות של אמזון, שלא מחייבת את עובדיה להתחסן. החברה יזמה 1,500 אירועי התחסנות באתרים של החברה, שם סופקו החיסונים גם לעובדים ולגם למשפחותיהם, וכן העניקה בונוס של 100 דולר לכל אחד מעובדיה שבחר לעשות זאת. 


שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות