אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
"בגלל העבודה": אלון מאסק וגריימס נפרדים גטי

"בגלל העבודה": אלון מאסק וגריימס נפרדים

מייסד טסלה ו-SpaceX: "העבודה שלי מחייבת אותי לבלות את רוב הזמן בטקסס ובטיסות, והעבודה שלה היא בעיקר בלוס אנג'לס. אנחנו 'סמי-פרודים' ועדיין אוהבים אחד את השני"

25.09.2021, 09:23 | חדשות חוץ

אלון מאסק ובת זוגו האמנית גריימס נפרדים לאחר שלוש שנות זוגיות וילד משותף.  מאסק, המייסד של יצרנית המכוניות החשמליות טסלה ושל חברת חקר החלל SpaceX ואחד האנשים העשירים בעולם, אישר ל"ניו יורק פוסט" את הפרידה ומסר כי נעשתה בצורה חברית. עוד הוסיף מאסק (50) כי הם יחלקו משמורת על בנם בן  השנה, X Æ A-Xii. 


קראו עוד בכלכליסט:


"אנחנו 'סמי-פרודים' ועדיין אוהבים אחד את השני, נפגשים לעתים קרובות וביחסים טובים", אמר. "הבעיה העיקרית היא שהעבודה שלי ב-SpaceX ובטסלה מחייבת אותי לבלות את רוב הזמן שלי בטקסס ובטיסות, והעבודה שלה היא בעיקר בלוס אנג'לס. היא נמצאת אצלי עכשיו ובייבי X בחדר הסמוך". 


אלון מאסק וגריימס, גטי אלון מאסק וגריימס | גטי אלון מאסק וגריימס, גטי


בני הזוג החלו לצאת  במאי 2018. הם נצפו יחד בפעם האחרונה בשבוע שעבר, בנשף המט גאלה בניו יורק. בשנה שעברה הודה בריאיון לניו יורק טיימס כי גריימס לוקחת חלק פעיל בהרבה ממנו בגידול התינוק. "תינוקות הם מכונות אכילה וקקי, נכון? בשלב הזה אין הרבה שאני יכול לעשות", אמר ביולי. "לגריימס יש תפקיד גדולה בהרבה משלי עכשיו...כשהילד יגדל יהיה לי יותר תפקיד". 

מאסק היה נשוי בעבר לסופרת הקנדית ג'סטין ווילסון, איתה יש לו חמישה בנים, התאומים בני ה-17 גריפין וחוויאר והשלישייה דמיאן, סקסון וקאי בני 15. הוא גם היה נשוי פעמיים לשחקנית טלולה ריילי והיה במערכת יחסים של שנה עם אמבר הרד, גרושתו של ג'וני דפ. 

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות