אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הסטארט-אפ הישראלי EquityBee שעוזר לעובדים לממש אופציות גייס 55 מיליון דולר

הסטארט-אפ הישראלי EquityBee שעוזר לעובדים לממש אופציות גייס 55 מיליון דולר

החברה פיתחה פלטפורמה שמאפשרת לעובדי הייטק לקבל את ההון הדרוש למימוש האופציות שלהם. מדובר בסבב B שאותו הובילה קרן Group 11 של דובי פרנסס. החברה גייסה מתחילת השנה 75 מיליון דולר כולל הסבב הנוכחי ו-83 מיליון דולר מהקמתה

29.09.2021, 15:21 | הגר רבט

חברת הסטארט-אפ הישראלית EquityBee, שפיתחה פלטפורמה המאפשרת לעובדי הייטק לקבל את ההון הדרוש למימוש האופציות שלהם, הודיעה היום (ד׳) על השלמת סבב B שבו גייסה 55 מיליון דולר. 

קראו עוד בכלכליסט:

את סבב ההשקעה החדש הובילה קרן Group 11 מקליפורניה של דובי פרנסס, והשתתפו בו המשקיעות הקודמות בחברה Battery Ventures ,Altair Growth Ventures, ו-ICON, וכמו כן קרן השקעות ההמשך של Local Globe – Latitude, ו-Greenfield Partners  שהצטרפו כמשקיעות ב-EquityBee.

דובי פרנסס, קרן Group 11, צילום: עמית שעל דובי פרנסס, קרן Group 11 | צילום: עמית שעל דובי פרנסס, קרן Group 11, צילום: עמית שעל

סבב ההשקעה החדש מביא את סך ההון שגייסה החברה מתחילת השנה ל-75 מיליון דולר ובסך הכל 83 מיליון דולר מאז הקמתה. 

מהחברה נמסר כי סך ההון שגויס מקהילת המשקיעים באמצעות הפלטפורמה של EquityBee עבור מימון אופציות של עובדים בסטארט-אפים גדל ב-500% ברבעון השני של 2021, בהשוואה לתקופה המקבילה אשתקד. 

כמות העובדים בישראל ובארה״ב שהשתמשו ב-EquityBee בתקופה זו גדל ביותר מ-350% בהשוואה למחצית השנה הקודמת. קהילת המשקיעים של של EquityBee, הכוללת משקיעים כשירים ו-family offices, צמחה ביותר מ-430% באותה התקופה ומונה כיום כ-12 אלף משקיעים. 

מייסדי EquityBee מימין מודי רדשקוביץ אורן ברזילי ועודד גולן,  צילום: נופר תגר מייסדי EquityBee מימין מודי רדשקוביץ אורן ברזילי ועודד גולן | צילום: נופר תגר מייסדי EquityBee מימין מודי רדשקוביץ אורן ברזילי ועודד גולן,  צילום: נופר תגר

אורן ברזילי, מנכ״ל ושותף מייסד ב-EquityBee, מסר: ״האקזיטים הרבים בתקופה האחרונה מוכיחים שאופציות עובדים משנות את חייהם של עובדים שמרוויחים סכומים משמעותיים הודות לפתרון שלנו ומבלי שהם נדרשו להוציא מכיסם הון למימוש האופציות. כמובן שגם קהילת המשקיעים שאיפשרה לאותם עובדים לממש את האופציות שלהם באמצעות EquityBee מרוויחה. 

"לפי תפיסת עולמנו, ההשקעה של העובדים את זמנם בבנייה של הסטארט-אפ הופכת אותם לשותפים לא פחות מכל משקיע אחר בחברה - ולכן חשוב לנו גם בתקופה זו להמשיך ולשפר את ההבנה של עובדי סטארט-אפים בישראל בכל מה שקשור לאופציות עובדים באמצעות פיתוח של כלים ותוכן בנושא״.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות