אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
דרמה במגדל: אליהו הקפיא את תהליך בחירת המנכ"ל עמית שעל

בלעדי

דרמה במגדל: אליהו הקפיא את תהליך בחירת המנכ"ל

יו"ר חברת הביטוח יפתח רון טל, הודיע על השהיית הדיונים בנושא בחירת המנכ"ל; ההערכות הן כי המועמד רונן אגסי החליט לפרוש מהתהליך ולכן החליט בעל השליטה שלמה אליהו להקפיא אותו; אליהו תמך במינוי אגסי בלבד, ואילו רון טל התנגד לו

30.09.2021, 08:32 | גולן חזני

דרמה בחברת הביטוח מגדל: תהליך בחירת המנכ"ל הוקפא, ויו"ר החברה יפתח רון טל הודיע לחברי הדירקטוריון כי לא יקיים בשלב זה דיון המשך לבחירת המנכ"ל.

קראו עוד בכלכליסט:

מינוי מנכ"ל למגדל הצית קרב בין שלמה אליהו ליפתח רון טל

נראה כי מאחורי ההחלטה עומד שלמה אליהו, בעל השליטה בחברה. בכירים בחברה העריכו כי הדבר נעשה אחרי שאליהו הבין כי רונן אגסי יסיר את מועמדותו לתפקיד עד סוף השבוע.

מימין בעל השליטה במגדל שלמה אליהו, היו"ר יפתח רון טל, רונן אגסי וידין ענתבי, צילומים: עמית שעל, אלעד גרשגורן, מיה כרמי-דרור, אוראל כהן מימין בעל השליטה במגדל שלמה אליהו, היו"ר יפתח רון טל, רונן אגסי וידין ענתבי | צילומים: עמית שעל, אלעד גרשגורן, מיה כרמי-דרור, אוראל כהן מימין בעל השליטה במגדל שלמה אליהו, היו"ר יפתח רון טל, רונן אגסי וידין ענתבי, צילומים: עמית שעל, אלעד גרשגורן, מיה כרמי-דרור, אוראל כהן

בבנק לאומי לחצו על אגסי, שמשמש כיו"ר החטיבה העסקית בבנק, לשלוח מכתב למגדל שבו הוא מודיע על פרישתו מהתהליך ועל כך שמועמדותו גורמת לנזק תדמיתי לבנק. ככל הידוע אגסי לא שלח מכתב כזה עדיין, אבל יתכן ששוחח עם אליהו אתמול.

אליהו מעוניין למנות לתפקיד רק את אגסי, ואילו שני המועמדים האחרים - ידין ענתבי ושגיא יוגב - לא מקובלים עליו. היו"ר רון טל, לעומת זאת, תמך במועמדות של ענתבי, מנהל חטיבת שווקים פיננסים ובנקאות בינלאומית בבנק הפועלים.

מגדל עומדת בפני תקופה מאתגרת שכן המנכ"ל הנוכחי רן עוז עוזב סופית בתחילת נובמבר ונראה כי לחברה לא ימונה עד אז מנכ"ל חדש.


שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות