אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
קפוצ'וני Yeezy Gap של קנייה ווסט נחטפו בתוך שעות צילום: גטי

קפוצ'וני Yeezy Gap של קנייה ווסט נחטפו בתוך שעות

מחירו של הקפוצ'ון, שמוצע למכירה בשישה צבעים, עומד על 90 דולר. ווסט וגאפ חתמו בשנה שעברה על חוזה ל-10 שנים, שהיקפו מוערך ב-970 מיליון דולר, במסגרתו הוא יעצב בגדים לגברים, נשים וילדים

30.09.2021, 13:04 | חדשות חוץ

קולקציה של קפוצ'ונים בשישה צבעים שיצאה במסגרת שיתוף הפעולה בין קנייה ווסט (הידוע גם בכינוי Yeezy) לרשת גאפ, אזלה אתמול (ד') תוך שעות ספורות מהשקתה - על אף מחיר של 90 דולר למידות למבוגרים ו-70 דולר לילדים; כך מדווחת סוכנות הידיעות בלומברג. בעקבות הצלחת המכירה מניית גאפ טיפסה אתמול ב-6%. 

זהו הפריט השני היוצא תחת מותג ייזי גאפ (Yeezy Gap), לאחר שבחודש יוני הוצע למכירה מעיל מניילון ממחוזר שעלה 200 דולר. גם במקרה הזה הפריט נחטף ואזל מיד. 

{"type":"article-iframe-script","data":{"__version":0,"__objectDataTypeName":"ArticleIframeScriptData","text":"
nn","height":"auto","iframeWidthClassName":"textboxSize","caption":""}}

הקפוצ'ון החדש אזל במהירות ורבים התלוננו כי לא היתה להם בכלל גישה לפריטים באתר של גאפ. הבעיה היתה ככל הנראה כלל עולמית כי הרשתות החברתיות התמלאו בתלונות על המחסור ממדינות שונות, כולל איחוד האמירויות ושוויץ. "אחי למה האתר של ייזי גאפ לא פועל בשוויץ?" כתב אחד המשתמשים. "אני  זקוק לקפוצ'ון הזה יותר מכל דבר אחר". עם זאת, בשלב זה הקפוצ'ון הוצע למכירה רק ללקוחות גאפ בארה"ב והמשלוחים יחלו בשבועות הקרובים.

קנייה ווסט עם הקפוצ קנייה ווסט עם הקפוצ'ון | צילום: גטי קנייה ווסט עם הקפוצ

הקפוצ'ון, שהוגדר באתר של גאפ כ"קפוצ'ון המושלם" מיוצר מכתנה דו-שכבתית והגיע בצבעי שחור, כחול, אדום, סגול, חום וצהוב חרדל. 

ווסט וגאפ חתמו בשנה שעברה על חוזה ל-10 שנים במסגרתו הוא יעצב בגדים לגברים, נשים וילדים. ברשת מקווים כי שיתוף הפעולה יעזור לה למשוך בחזרה קונים צעירים. בבלומברג דיווחו בשנה שעברה כי שווי השותפות עומד על 970 מיליון דולר. לווסט יש שותפות גם עם אדידס, וביחד עם שאר ההכנסות שלה ההערכה היא כי הונו האישי עומד על 6.6 מיליארד דולר. שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות