אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
כצפוי: חזי בצלאל זכה לרוב בהצבעת הנושים של אקספון, סלקום התנגדה צילום: עמית שעל

כצפוי: חזי בצלאל זכה לרוב בהצבעת הנושים של אקספון, סלקום התנגדה

בעל השליטה באקספון הסכים להמשיך להפעיל את החברה במתכונתה הנוכחית; הצעתו זכתה ליתרון בקרב עובדי החברה, שרוצים לשמר את הסטטוס קוו

04.10.2021, 12:55 | רועי ברגמן

ההצעה שהגיש בעל השליטה בחברת אקספון חזי בצלאל לנושיה זכתה לרוב בהצבעה שנערכה אתמול בערב על ידי המנהל המיוחד שמונה לחברה, עו"ד עמית לדרמן. בצלאל חזר לתמונה רק ביום חמישי האחרון כאשר הגיש הצעה חדשה מטעמו שבמסגרתה הוא הסכים להמשיך להפעיל את החברה במתכונתה הנוכחית תוך כדי התחייבות לחתום על הסכם זהה בתנאים לזה שסלקום, הנושה הגדולה של החברה, חתמה עם המתחרים שלו, קרן כלירמרק ויריב לרנר. 


קראו עוד בכלכליסט:


ההצעה של בצלאל זכתה ליתרון בקרב עובדי החברה, שרוצים לשמר את הסטטוס קוו; זאת מאחר שעובדי חברת הסלולר של אקספון (מרתון 018) משרתים גם את חברת האינטרנט והשיחות הבינלאומיות, כך שבמקרה של פיצול הפעילות, כפי שהציעו כל המציעות האחרות, אין להם ביטחון תעסוקתי מלא ל-100% מהעובדים. 


חזי בצלאל, עמית שעל חזי בצלאל | עמית שעל חזי בצלאל, עמית שעל


מי שהתנגדה כצפוי להצעה של בצלאל היא סלקום, שתמכה בהצעת גולן טלקום החברה הבת וכן בהצעה של כלירמרק ולרנר, שעמם חתמה על הסכם לשיתוף רשתות לפני כשבוע. 

ביום חמישי הקרוב יתקיים דיון על עתידה של אקספון בבית המשפט המחוזי בלוד אחרי שהמנהל המיוחד לדרמן ימסור את הדוח המסכם שלו ובו גם המלצה לגבי ההצעה הזוכה, כאשר המצב הנוכחי מזכיר את המצב שנוצר לפני חודש ובו זכתה ההצעה הקודמת של החברה, שכללה את מכירת הפעילות לאיש העסקים שמעיה רייכמן, אך היא לא אושרה על ידי בית המשפט שביקש לערוך הצבעה נוספת. 


שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות