אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
גו טו גלובל רוכשת חברת שיתוף קטנועים גרמנית צילום: איי פי

גו טו גלובל רוכשת חברת שיתוף קטנועים גרמנית

מטרת הרכישה של חברת EMMY לפי הפרסומים, היא לאפשר התפשטות "לכל עיר אירופית עד 2025". סכום העסקה לא נמסר, אולם היא כוללת הקצאת 25% ממניות גו טו לבעלי המניות של אמי, מהלך שמעלה את ההחזקות שלהם ל-35.9%

06.10.2021, 11:35 | תומר הדר

חברת שיתוף כלי הרכב הישראלית גו טו גלובל, חברת הבת של שגריר ובבעלותו החלקית של אדם נוימן, רוכשת את EMMY, חברת שיתוף קטנועים גרמנית. החברה אינה מפרטת את שווי העסקה. 

קראו עוד בכלכליסט:

המטרה, לפי פרסומי החברה, היא לאפשר התפשטות של החברה "לכל עיר אירופית עד 2025". 

אדם נוימן לשעבר מנכ"ל wework 2018, צילום: איי פי אדם נוימן לשעבר מנכ"ל wework 2018 | צילום: איי פי אדם נוימן לשעבר מנכ"ל wework 2018, צילום: איי פי


לפי דיווחי שגריר, בתמורה למניות EMMY תקצה גו טו גלובל לבעלי המניות של EMMY סך של 25% מהון המניות של גו טו גלובל לאחר ההקצאה. לאחר הרכישה יחזיקו בעלי המניות של EMMY ב-35.9% מהון המניות של גו טו גלובל. 

חברת EMMY מחזיקה בצי של כ-3,000 קטנועים שיתופיים שפרוסים בין היתר בברלין, בהמבורג ובמינכן. גו טו גלובל מחזיקה כיום במספר ציי רכב בספרד, בישראל ובמלטה, כאשר לפי פרסומים באירופה, יעדיה הבאים הם איטליה, הולנד ופורטוגל.

גו טו גלובל מוביליטי עוסקת בתחום שיתוף הרכב, ופעילותה ממוקדת באופניים, קטנועים ומכוניות.

EMMY מחזיקה בבסיס משתמשים של כ-300 אלף רוכבים, המחזיקים במנוי לשירות. לפי אותם פרסומים, החברה הגרמנית ביצעה לפני מספר חודשים עסקת רכישת קטנועים גדולה, שיועדה להגדיל את היקף הצי שלה ב-1,500 קטנועים נוספים מיצרנית סינית – עסקה שגו טו תידרש כעת לממן.


שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות