אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
פריצת דרך באקספון: הושגו הסכמות בין יריב לרנר וכלירמרק לחזי בצלאל לרכישת חברת הסלולר עמית שעל

פריצת דרך באקספון: הושגו הסכמות בין יריב לרנר וכלירמרק לחזי בצלאל לרכישת חברת הסלולר

לפי ההסכמות, ירכשו כלירמרק ולרנר את השליטה בחברת הסלולר מידיו של בצלאל; זה האחרון יישאר עם שליש ממניות חברת מרתון, כך שיהיה בעל מניות מיעוט בחברה

06.10.2021, 17:15 | רועי ברגמן

יום לפני הדיון בבית המשפט שיכריע את עתידה של חברת הסלולר מרתון 018 (אקספון) הושגה הערב פריצת דרך במגעים בין בעל השליטה בחברה, חזי בצלאל, לקרן כלירמרק ואיש העסקים יריב לרנר, לפיהן ירכשו כלירמרק ולרנר את השליטה בחברת הסלולר מידיו של בצלאל. לכלירמרק ולרנר הסכם שיתוף רשתות עם הנושה הגדולה של סלקום, כך שההסכמות צפויות להוציא את חברת הסלולר לדרך חדשה, עדיין כמפעילת סלולר מלאה (MNO). 

קראו עוד בכלכליסט:

על פי ההסכמות שהושגו, בצלאל יישאר עם שליש ממניות חברת מרתון, כך שהוא יהיה בעל מניות מיעוט בחברה ועדיין יוכל ליהנות ממנה, אם וכאשר תעבור לרווחיות. ההסכמות בין הצדדים צפויות להיות מוצגות מחר בפני השופטת עירית וינברג-נוטוביץ', שדנה בתיק. 

חזי בצלאל, צילום: עמית שעל חזי בצלאל | צילום: עמית שעל חזי בצלאל, צילום: עמית שעל

אתמול פרסם המנהל המיוחד שמונה לאקספון מטעם בית המשפט, עו"ד עמית לדרמן, את הדוח המסכם שלו ובו ציין כי המוצא היחידי עבור החברה הוא גיבוש הסכמות בין בצלאל לסלקום, כלירמרק ולרנר. על המגעים בין הצדדים פורסם לראשונה בכלכליסט. 

כעת כאמור גובשו ההסכמות שנוגעות לפעילות חברת הסלולר בלבד. בשלב זה לא ידוע האם העסקה תורחב בהמשך כך שתכלול גם את פעילות האינטרנט והשיחות הבינלאומיות שמוחזקת תחת החברה האחות אקספון. שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות