אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
:I.T.G GROUP הישראלים הצעירים שמשתלטים על שוק הנדל״ן בצפון יוון יח"צ

:I.T.G GROUP הישראלים הצעירים שמשתלטים על שוק הנדל״ן בצפון יוון

שלושה חברים שזיהו את ההזדמנות הנדל״נית ביוון לפני ארבע שנים, עברו להתגורר בה ומקימים פרויקטים ייחודיים למשקיע הישראלי

07.10.2021, 10:59 | בשיתוף Visionet

המשבר הכלכלי שחוותה יוון בעשור האחרון, גרם לאנשי עסקים ומשקיעים רבים לבלום את השקעותיהם במדינה, אך יש כאלו שראו במשבר הכלכלי הזדמנות. חברת I.T.G GROUP  המנוהלת על ידי שלושה חברים ישראלים: עידו קפלן, מאי ברנהולץ ועדי גנשר, אשר הוקמה לפני כ- 4 שנים בלב המשבר הכלכלי שהכה במדינה. בשנים האחרונות, החברה מובילה ומפיקה עבור משקיעי נדל"ן, קטנים וגדולים כאחד, פרויקטים ייחודים תוך כדי ניהול ובקרה צמודים.

I.T.G Group - דירות להשקעה ביוון, יח"צ I.T.G Group - דירות להשקעה ביוון | יח"צ I.T.G Group - דירות להשקעה ביוון, יח"צ

״ירידת המחירים בשוק הנדל״ן עקב המשבר הכלכלי (עד כ-60%), לצד תוכניות השיקום ופיתוח מחדש של המדינה, שכללו בין היתר: שיפוץ של שדות התעופה, הקמה של מטרו תחתית, הקמת פארקים טכנולוגיים והצפי להתאוששות הכלכלה, הביאו אותנו למסקנה כי קיים חלון הזדמנויות חד פעמי שבו נוכל לקנות נדל״ן בערים המרכזיות במחירים נמוכים, מקומות בהם הביקוש לדיור הוא גבוה, כך שנוכל ליהנות מעליית ערך עתידית ומדמי שכירות שיניבו תשואה אידיאלית״, סיפר לנו עדי גנשר, אחד מהשותפים בחברה. 

על מנת שיוכלו להכיר את השטח בצורה הטובה ביותר, לנהל ולאתר הזדמנויות כדאיות וייחודיות להשקעה, שלושת החברים העתיקו את מקום מגוריהם מישראל לסלוניקי לפני כ-4 שנים ומאז לא הסתכלו לאחור.

יוון מציגה: כך הגלגל מסתובב לו

בשנתיים האחרונות יוון הפכה להיות ליעד אטרקטיבי במיוחד עבור משקיעי הנדל"ן מכל רחבי העולם, בעזרת הורדה של מיסים ועידוד של הממשלה המקומית להשקעות זרות.

רק לשם הדוגמא, מס שבח ביוון עומד כיום על 0%, בעוד שבישראל מדובר ב 25%, מס רכישה ביוון הינו 3.1% ונחשב לנמוך מהממוצע, ומס ההכנסה על השכירות הינו- 15%. בנוסף, בין ישראל ויוון קיימת אמנת מס שמונעת כפל מס והשלמת מס בישראל למשקיע פרטי.

קלף נוסף חשוב הוא ששוק הנדל״ן ביוון מתבסס על עסקאות ללא משכנתאות, זאת אומרת שמחירי הנדל״ן צפויים לעלות כאשר יפתחו המשכנתאות לרוכשים מקומיים וזרים. 

יחד עם התאוששות הכלכלה, העלייה בתיירות והפיתוח הנרחב, אין זה מפתיע כי לאט לאט מחירי הדירות ביוון מטפסים, והתחזית לשנים הבאות היא המשך של עלייה הדרגתית ויציבה.

I.T.G Group מציגים: חלון ההזדמנויות להשקעות נדל"ן ביוון

בעלי I.T.G Group, יח"צ בעלי I.T.G Group | יח"צ בעלי I.T.G Group, יח"צ

משרדי החברה ממוקמים בסלוניקי, העיר השנייה בגודלה ביוון ואחת מערי הנמל החשובות בה, ומאז שהחלה לפעול בשטח, היא רשמה הצלחה גדולה כאשר הפיקה מעל ל- 150 פרויקטים שונים של עסקאות נדל"ן, הכוללים מתחמי מגורי סטודנטים בקרבת מרכז העיר סלוניקי, מתחמי דירות נופש ובנייני מגורים לשוק המקומי. לאחרונה החברה יצאה לפרויקט חדש יוצא מן הכלל, מתחמי דירות נופש והשקעה במיקומים מתויירים ברחבי ביוון.

OM: פרויקט הדגל החדש

I.T.G Group - פרויקט הדגל החדש, יח"צ I.T.G Group - פרויקט הדגל החדש | יח"צ I.T.G Group - פרויקט הדגל החדש, יח"צ

על פרויקט הנדל"ן החדש מבית היוצר של ,I.T.G Group סיפרה לנו מאי ברנהולץ אחת מהשותפות בחברה: "לאחר ארבע שנים של מגורים ביוון ופיתוח של השקעות במדינה, תוך כדי בחינה והתבוננות באורח החיים של האוכלוסייה היוונית, שמנו לב שכמעט לכל משפחה ביוון יש בית נופש כבית שני.

לאורך השנים, לא מעט משקיעים ישראלים פנו אלינו עם שאיפה דומה, שיהיה להם בית ביוון, כחלק מהשקעת נדל"ן אטרקטיבית במחיר נוח ובית נופש לחופשות פרטיות. רצה הגורל והקורונה הביאה עימה הזדמנות מצוינת לאתר נכסים מסוג אלו במחירים אטרקטיביים, במיקומים מרכזיים ומתויירים. 

כיוון שאנחנו מתגוררים ביוון, יכולנו להיות הראשונים להגיע ולראות את הנכסים הללו, וכך עשינו. בזמן ששאר חברות הנדל"ן ומשקיעים מכל העולם נותרו מחוץ לגבולות יוון, במשך שנה שלמה אנחנו ביקרנו בעשרות נכסים במטרה לאתר את הנכונים ביותר עבור קהל הלקוחות שלנו".

פרויקט OM ביוון: לא לעשירים בלבד

I.T.G Group - השקעות ביוון, יח"צ I.T.G Group - השקעות ביוון | יח"צ I.T.G Group - השקעות ביוון, יח"צ

פרויקט OM הוא השקעה בדירה הרשומה ברישום מלא בטאבו על שם המשקיע. כל דירה היא חלק ממתחם דירות Airbnb, כאשר הדירות כולן מרוהטות ומאובזרות ברמה הגבוהה ביותר. כל המתחמים נמצאים במיקומים מרכזיים ומתויירים, בקרבת טברנות אותנטיות, חוף הים וכל מה שמאפיין את החופשה היוונית המושלמת. המתחמים כוללים אזורים משותפים כגון: ,Rooftop איזור משותף לעבודה, בריכה וכו'.

יתרונות ההשקעה בפרויקט OM:

1. הדירות נרכשות במחיר אטרקטיבי במיוחד, מתחת למחיר השוק (החל מ 60 אלף יורו בלבד!) כך שניתן יהיה ליהנות מעליית ערך הנכס בהמשך, במידה ובעל הנכס יבקש למכור את הדירה ולממש רווחים.

2. כל הדירות מנוהלות ומתוחזקות על ידי חברת ניהול מקומית מנוסה, כאשר הן משמשות כדירות Airbnb עבור שוק התיירות המשגשג ביוון, כך שנכון להיום בעלי הדירות הללו נהנים מהכנסה פסיבית ותשואה שנתית העומדת בין 8% ל 10% ברוטו בשנה.

3. בעל הנכס בפרויקט OM יכול ליהנות מהדירה שלו בכל עת שיחפוץ להגיע לחופשה פרטית ביוון, ליהות מכל הפסיליטיז בדירה ולהרגיש בבית.

פרויקט OM – פרויקטים עכשווים

מתחמי הפרויקטים של OM נמצאים כרגע בשני מקומות עיקריים ביוון, הראשון ממוקם בחצי האי חלקידיקי, זה נמצא כשעה נסיעה מהעיר סלוניקי, והשני נמצא ובאי הפופולארי כריתים. פרויקטים עתידיים נוספים של OM עומדים להיבנות בשנה הבאה במיקומים חדשים נוספים.

I.T.G Group: להשקיע בראש שקט

I.T.G Group - דירה להשקעה, יח"צ I.T.G Group - דירה להשקעה | יח"צ I.T.G Group - דירה להשקעה, יח"צ

מעבר לזה שחברת I.T.G Group מצליחה למצוא עבור המשקיעים את המחירים האטרקטיביים ביותר, מתחת למחיר השוק, היא גם זו שמנהלת ומתחזקת עבורם את הנכסים: "כל הקשר בינינו לבין קהל המשקיעים הוא קשר ישיר ונעשה בשפה העברית בלבד, כך שהכל יהיה שקוף וברור.

אנחנו מנהלים פה צוותים מקצועיים שאחראיים על הצ'ק אין וצ'ק אאוט של האורחים, על התחזוקה והניקיון במקום, כאשר אנחנו אלו שמפעילים את מחלקת המרקטינג, וכמובן, מבצעים את הגבייה בפועל.

התשואה עבור המשקיעים נעה בין 8 ל 10 אחוזים ברוטו בשנה, ובכל רגע נתון בעל הנכס יכול להגיע ליוון וליהנות מדירת הנופש שבבעלותו", סיכמה עבורנו את הדברים הבעלים של I.T.G Group.

אתר

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות