אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
יריב לרנר וכלירמרק חתמו על הסכם לרכישת אקספון מחזי בצלאל עמית שעל

יריב לרנר וכלירמרק חתמו על הסכם לרכישת אקספון מחזי בצלאל

המנהל המיוחד שמונה לחברה, עו"ד עמית לדרמן, הגיש הבוקר לבית המשפט בקשה להעניק לו ולצדדים שבוע נוסף, כדי שיוכלו להעמיד את ההסכם החדש להצבעת הנושים לפני ההכרעה בעניין החברה. בחברת וויידלי מובייל, עמה נחתם גם כן הסכם לרכישת פעילות אקספון, מחריפים את הטון נגד בצלאל: "עשה בנו שימוש ציני"

07.10.2021, 11:33 | רועי ברגמן

היום (ה') לפנות בוקר נחתם ההסכם בין יריב לרנר וקרן כלירמרק לחזי בצלאל, על רכישת השליטה בחברת הסלולר מרתון 018 אקספון על ידי לרנר וכלירמרק. במסגרת ההסכמות אליהן הגיעו הצדדים ביממה האחרונה, בצלאל יישאר בעל מניות מיעוט בחברה ויחזיק בשליש ממנה.

קראו עוד בכלכליסט:

ללרנר ולכלירמרק הסכם שיתוף רשתות עם סלקום שנחתם לפני כשבוע, מה שמבטיח את המשך פעילותה של אקספון כמפעיל סלולר עצמאי (MNO), ועומד גם בדרישות משרד התקשורת לאישור המהלך. אתמול בערב הוציא משרד התקשורת נייר עמדה לקראת הדיון שהתקיים הבוקר בבית המשפט בעניינה של אקספון, ובו אישור עקרוני להסכם שנחתם בין סלקום לכלירמרק ולרנר. 

בדיון הבוקר בבית המשפט המחוזי בלוד הציג המנהל המיוחד שמונה לחברה, עו"ד עמית לדרמן, את ההתפתחויות האחרונות. לדרמן ביקש מהשופטת עירית וינברג-נוטוביץ להעניק לו פרק זמן של שבוע נוסף ולקיים דיון אחרון בסוגיה ביום חמישי הבא, כשבתווך הוא יזמן אסיפת נושים חדשה, ככל הנראה ליום שני הקרוב, בו יעלה לאישורם את ההסכם האמור על כל השלכותיו. בדו"ח שהעביר לדרמן לשופטת לקראת הדיון הבוקר הוא קבע כי הסכם בין הצדדים הוא הפתרון האפשרי היחיד לפלונטר שנוצר סביב החברה. 

חזי בצלאל, עמית שעל חזי בצלאל | עמית שעל חזי בצלאל, עמית שעל

בינתיים, מחריף הטון בסביבתו של איש העסקים שמעיה רייכמן, בעלי חברת וויידלי מובייל, נגד בצלאל, עמו נחתם גם כן הסכם לרכישת פעילות אקספון – הסכם ש"נזנח" על ידי בצלאל לטובת ההסכם עם כלירמרק ולרנר. מקבוצת וויידלי מובייל נמסר: "בחתימתו עם כלירמרק/לרנר הוכיח חזי בצלאל מעל לכל ספק את חוסר תום הלב בהתנהלותו מול רייכמן, עת שפעל באופן מתוכנן לעשות שימוש ציני ברייכמן ובוויידלי, תוך הפרה בוטה של התחייבויותיו כלפיהם ורמיסה גסה של זכויותיהם, והכל כדי להציל עצמו אל מול איומה ההולך ומתממש של סלקום למצות עימו את הדין. וויידלי תפעל למצוי מלוא זכויותיה ותפעל בנחישות להפרע מבצלאל וחברותיו". שלשום שלחו עורכי דינה של וויידלי מובייל מכתב התרעה לבצלאל על הפרת ההסכם, לפני פתיחה בהליכים כנגדו וכנגד אקספון.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות