אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
שבירו רכש מגרש ל-52 דירות בגני תקווה ב-93.5 מיליון שקל צילום: לוי טילר ושות'

שבירו רכש מגרש ל-52 דירות בגני תקווה ב-93.5 מיליון שקל

המגרש נרכש במסגרת הליך פירוק שיתוף בין בעלי הקרקע. שבירו שרכש בשנה האחרונה קרקעות בלמעלה מ-700 מיליון שקל, גבר בהתמחרות על הצעתה של חברת שפיר

07.10.2021, 15:46 | שלומית צור

מסע הרכישות של רמי שבירו נמשך: חברת רמי שבירו הנדסה זכתה בהתמחרות לרכישת מגרש בגני תקווה תמורת 93.5 מיליון שקל. על המגרש ניתן לבנות 52 דירות, מה שמשקף סכום של 1.8 מיליון שקל עבור מרכיב הקרקע לדירה אחת. 

קראו עוד בכלכליסט:

המגרש הממוקם ברחוב דרך המשי בצפון גני תקווה, נמכר במסגרת הליך פירוק שיתוף בין בעלי הקרקע. בחודש מאי השנה, מינה בית משפט השלום בפתח תקווה את עו"ד רן ברא"ז ממשרד לוי טילר נרדיה הר צבי ברא"ז, כונס נכסים אשר יהיה אמון על מכירת הקרקע. מחיר המינימום במכרז עמד על 70 מיליון שקל, כאשר הצעתה של רמי שבירו הנדסה גברה על הצעתן של קבוצת שפיר, קבוצת קטה, ומציעות נוספות. על המגרש חלה תוכנית בנין עיר מאושרת המאפשרת הקמת בניין בן 20 קומות ו-52 דירות בשטח עיקרי של 120 מ"ר.

קרקע ברחוב דרך המשי בגני תקווה, צילום: לוי טילר ושות קרקע ברחוב דרך המשי בגני תקווה | צילום: לוי טילר ושות' קרקע ברחוב דרך המשי בגני תקווה, צילום: לוי טילר ושות

בשנה האחרונה רכש שבירו עתודות קרקע בהיקף של למעלה מ-700 מיליון שקל בצפון תל אביב, לרבות בית מילמן ברמת אביב וברחוב איינשטיין בשכונת ל' החדשה. זאת לאחר שהמדינה חדלה לשווק קרקעות המיועדות לפרויקטים של מחיר למשתכן, שוק בו היתה פעילה החברה. כיום ניכר כי החברה משחקת תפקיד בולט בתחרות על רכישת קרקעות פרטיות במרכז הארץ. 

"המגרש זכה להתעניינות חריגה בהיקפה מצד עשרות רבות של חברות נדל"ן", אמר כונס הנכסים עו"ד רן ברא"ז ממשרד לוי טילר נרדיה הר צבי ברא"ז ושות'. "ההתעניינות החריגה מעידה על מצוקת קרקעות זמינות לבנייה, במיוחד באזורי הביקוש. ההתמחרות התנהלה תוך שמירה על מידור מוחלט בין הקבוצות שהוכנסו לחדרים נפרדים, על מנת להביא להשאת התמורה. התוצאה משקפת למגרש מחיר פנטסטי העולה באופן משמעותי על הערכת השמאי ומעידה כי הקבוצות הגדולות מאמינות כי מחירי הדירות טרם הגיעו לשיא".


שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות