אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
רוצים לדלג על תורי הענק בדיסנילנד ודיסניוורלד? שלמו עוד 20-15 דולר צילום: גטי

רוצים לדלג על תורי הענק בדיסנילנד ודיסניוורלד? שלמו עוד 20-15 דולר

עם זאת, דילוג על התור במתקנים הפופולארים ביותר כמו ספייס מאונטן, יהיה בתשלום נפרד. באוגוסט הודיעה החברה כי תפסיק להציע בפארקים בקליפורניה ובפלורידה כרטיס FastPass שאפשר למבקרים לעקוף את התור בחינם

10.10.2021, 12:56 | חדשות חוץ

פארקי השעשועים דיסנילנד בקליפורניה ודיסניוורלד באורלנדו יגבו מהמבקרים תשלום נוסף שיאפשר להם לדלג על התורים למתקנים, כך דיווחו באתר ביזנס אינסיידר. השירות החדש יושק ביום שלישי הבא, 19 באוקטובר בפארקי השעשועים. 

המבקרים שירצו לחסוך לעצמם את הזמן והעצבים ידרשו לשלם 15 דולר נוספים לכל כרטיס בדיסניוורלד ותוספת של 20 דולר לכרטיס ביום בדיסנילנד. עם זאת, דילוג על התור במתקנים הפופולארים ביותר כמו ספייס מאונטן, ידרשו תשלום נוסף ונפרד. ההודעה התפרסמה לאחר שבאוגוסט הודיעה החברה כי יפסיקו להציע בפארקים בקליפורניה ובפלורידה כרטיס FastPass שאפשר למבקרים לעקוף את התור בחינם. 

תורים בדיסניוורלד , צילום: גטי תורים בדיסניוורלד | צילום: גטי תורים בדיסניוורלד , צילום: גטי

השירות החדש, שנקרא שירות ג'יני (The Genie service), ייכלל בתוך האפליקציה של דיסני ונועד ליצור לוחות זמנים מותאמים אישית ללקוחות, לאפשר להם להצטרף לתורים וירטואליים ולהזמין מקומות במסעדות. 

שלט בדיסניוורלד על זמן ההמתנה, צילום: wdwinfo שלט בדיסניוורלד על זמן ההמתנה | צילום: wdwinfo שלט בדיסניוורלד על זמן ההמתנה, צילום: wdwinfo

פארקי השעשועים של דיסני ברחבי העולם נפגעו בצורה קשה מהקורונה, לאחר שנאלצו להישאר סגורים במשך חודשים וגם כשנפתחו מחדש זה היה בתפוסה מופחתת.

 לפי הדו"חות הפיננסיים האחרונים שפרסמה ענקית הבידור, חטיבת הפארקים עוד לא חזרה לרווחיות. יו"ר החטיבה ג'וש ד'אמארו אמר לניו יורק טיימס כי בחברה מתכוונים להשתמש בהכנסות מהשירות החדש לשיפור המתקנים וחוויית המבקרים. "שינוי הוא שינוי, אז אנחנו מניחים שלאורחים שלנו ייקח איזה רגע או שניים כדי להבין מה זה", אמר בנוגע לתגובה הצפויה של המבקרים. "אבל אנחנו בטוחים ביותר בכלי הזה וביכולתו לשפר את החווייה הכוללת של האורחים".
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות