אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
כל הנוחות שבעולם: מוצרים משפרי איכות חיים במחירים אטרקטיביים יח"צ

כל הנוחות שבעולם: מוצרים משפרי איכות חיים במחירים אטרקטיביים

כל הנוחות שבעולם היא אחת הרשתות החשובות ביותר שפעילות בישראל ב- 15 השנים האחרונות, כיוון שזו מספקת את מיטב המוצרים והפתרונות עבור בני הגיל השלישי

13.10.2021, 09:48 | בשיתוף Visionet

שוחחנו עם בעלי הרשת על מנת לקבל את כל המידע העדכני אחר המוצרים החדשים, ועל הפעילות החשובה שלהם עבור ההורים המבוגרים של כולנו בימי משבר הקורונה.

כל הנוחות שבעולם – למען בני הגיל השלישי

כל הנוחות שבעולם - מוצרים למבוגרים, יח"צ כל הנוחות שבעולם - מוצרים למבוגרים | יח"צ כל הנוחות שבעולם - מוצרים למבוגרים, יח"צ

משבר הקורונה שפרץ אל חיינו השפיע בצורה קיצונית על כלל האוכלוסיה, אך בעוד שהצעירים המשיכו לנוע ללא כל בעיה, רבים מבני הגיל השלישי בארץ התקשו להתמודד עם השינוי הקיצוני, כאשר לאורך חודשים רבים נוצר נתק פיזי ומנטלי ביניהם לבין כל השאר.

מי שהמשיכו "להחזיק להם את היד" תרתי משמע, והעניקו סיוע ושירות אישי סביב השעון גם בשעות הקשות ביותר, היא הרשת "כל הנוחות שבעולם". מוקדי הרשת המשיכו להיות פעילים 24/7 והיו זמינים עבור כל קריאה לעזרה, ומיהרו למלא את החסר בכל הנוגע למוצרים משפרי חיים שהרשת מספקת כבר לאורך שנים ארוכות עבור בני הגיל השלישי, וגם עבור מי שנפגעו בתאונות שונות.

כל הנוחות שבעולם – תפיסת עולם משנה חיים

"כל הנוחות שבעולם" הוקמה בעקבות צורך שהיה חסר בישראל, ומתוך תפיסת עולם שאסור לנו כחברה אנושית, להזניח את המבוגרים שבינינו, ואת הצורך להרגיש חלק מהחברה גם בעת משבר רפואי, על כך סיפר לנו אחד מבעלי הרשת: "כל עוד אנחנו צעירים, חזקים ובריאים, קשה לנו לחשוב כי באחד מן הימים גם אנחנו נזדקק לעזרה, אולם גלגל הזמן לא עוצר עבור אף אחד, ואף פעם לא נעים להגיע לגיל מתקדם ולאבד בבת אחת את איכות החיים שהיינו רגילים לה קודם לכן. לצערי אלו היו פני הדברים לאורך כמה עשורים בישראל, מי שהגיעו לגיל זקנה "הופקרו" בשטח, ואם לא בני משפחה קרובים, המצב היה רע עוד יותר.

לאורך השנים ממשלות ישראל התעלמו כמעט כליל מהצורך לספק הגנה ועזרה למי שתרמו למדינה, ולמעשה גם במשבר הקורונה ראינו סגרים בבתי אבות ובדיורים מוגנים,כאשר הרבה מבוגרים רוצים להזדקן בכבוד בבית. החברה שלנו נותנת להם את המענה ואת היכולת להיות חלק מהכלל בבית שלהם, בהתאמה אישית ובפתרונות מגוונים לצרכים המיוחדים של כל אחד בנפרד. לכן כבר אין מקום להישען רק על מוצרים של מוקדי צדקה כאלה ואחרים, שהמוצרים שניתן לקבל מהם בעיקר ישנים, שבורים ולא מותאמים לקדמה, ואת הקדמה אנחנו מספקים".

כל הנוחות שבעולם – רשת של One Stop Shop

נכון להיום רשת "כל הנוחות שבעולם" מחזיקה בארבעה סניפים הממוקמים באשדוד, בת ים, כפר סבא, נתניה וכפר קאסם. בקרוב מאוד הרשת תתחדש בסניף נוסף, הפעם בחיפה והתוכנית לפתיחת מוקד גם בירושלים כבר עומדת על הפרק.

הייחודיות של "כל הנוחות שבעולם" באה לידי ביטוי בזכות העובדה שהיא מחזיקה ב 90% מהמוצרים הכי חשובים עבור בני הגיל השלישי, או מי שנפגעו בתאונות דרכים, תאונות עבודה ונזקקים למוצרים משפרי איכות חיים גם כן.

רשימת המוצרים היא ארוכה, ובין היתר ניתן לציין:

  • חיתולים למבוגרים.
  • מוצרי ספיגה.
  • כסאות גלגלים.
  • רולוטורים.
  • קולנועיות.
  • מוצרי היגיינה משלימים.
  • מוצרי בטיחות באמבטיה.
  • כורסאות בריאות וגריאטריה.
  • מיטות ומוצרי שינה.
  • ציוד שיקומי ועוד.

"אנחנו מחזיקים בהכל מהכל, החל מהפד הכי קטן או מקל הליכה, ועד למנופים שנועדו לעזור להרים את הקשישים אל המיטה, בזהירות ובנוחות מירבית", הוסיף וסיפר לנו אחד מבעלי הרשת.

כל הנוחות שבעולם – שירות בסטנדרט אירופאי

"כל הנוחות שבעולם" עובדים בתפוצה ארצית, כך ששירות המשלוחים שלהם מגיע לכל נקודה בארץ, ובין היתר הרשת הינה גם ספקית מרכזית של בתי החולים כללית, של משרד הבריאות וגם של כל בתי האבות בארץ.

על התהליך שבו ניתן להגיע, להתרשם ולנסות את אחד המוצרים, לפני שמבצעים הזמנה גדולה, סיפר אחד מבעלי הרשת: "על מנת שנוכל להתאים לכל אחת ואחד את המוצר המדויק ביותר, בנינו תוכנית עבודה שבה אחד מבני המשפחה יכול להגיע אל אחד מסניפי הרשת, לראות את המוצרים בעיניים, לקבל ייעוץ אישי לאחר שאנשי הצוות המקצועי שלנו למדים במה מדובר, מהו הצורך, ולאחר מכן לקחת מוצר מסוים להתנסות בבית.

במידה וזה מתאים, לבצע הזמנה טלפונית, כאשר המחירים שלנו הם הטובים ביותר בשוק. במידה ויש צורך להגיע אל בית הלקוחות על מנת להדגים כיצד עושים שימוש במוצר כזה או אחר, או להתקין אותו, אנחנו עושים זאת גם כן. אנחנו לא רואים את עצמנו כאנשי מכירות, אלא כמי שמעניקים אוזן קשבת לכל צורך, אם עבור בני המשפחה או המבוגרים, ובנוסף יודעים לתת ייעוץ נקודתי מתאים".

כל הנוחות שבעולם – יצירת קשר

כל הנוחות שבעולם - מוצרים משפרי איכות חיים , יח"צ כל הנוחות שבעולם - מוצרים משפרי איכות חיים | יח"צ כל הנוחות שבעולם - מוצרים משפרי איכות חיים , יח"צ

עוד למדנו כי אם ישנו צורך לייצר מוצר מיוחד באופן ספציפי למישהו שנזקק, ב"כל הנוחות שבעולם" יודעים לעשות ולספק זאת גם כן.

שירות הלקוחות של הרשת פעיל במשך 24/7, ויש מענה אנושי גם בסופי השבוע.

מוקדי הרשת פתוחים בימים א' עד ה', בין השעות 08:00 בבוקר ועד 19:00 בערב.

בימי שישי החל מהשעה 08:00 בבוקר ועד 14:00 בצהריים.

לייעוץ והזמנות כנסו לאתר

לפייסבוק

או חייגו:

072-2327222

077-8066357

072-2521212

03-9013857

03-9012835


שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות