אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
גולף לוקחת את המושכות בעדיקה: אייל גרינברג יתמנה ליו"ר צילומים: אוראל כהן, Chris Thorn

בלעדי

גולף לוקחת את המושכות בעדיקה: אייל גרינברג יתמנה ליו"ר

גרינברג, מנכ"ל גולף, צפוי להתמנות בקרוב ליו"ר החברה-הבת ולהוביל את מינוי המנכ"ל הקבוע של החברה שנמצאת במשבר החודשים האחרונים. לאחרונה פרש מהחברה מ"מ המנכ"ל על רקע התהליך לבחירת מנכ"ל קבוע

14.10.2021, 15:20 | גולן חזני

מנכ"ל גולף אייל גרינברג צפוי להתמנות בקרוב ליו"ר החברה-הבת עדיקה, כך נודע ל"כלכליסט". עדיקה נמצאת במשבר בחודשים האחרונים, בין היתר לאור העבודה שהיא מתפקדת זה מספר חודשים ללא מנכ"ל קבוע, דבר שצפוי להסתיים בקרוב. 

קראו עוד בכלכליסט:

כפי שפורסם ב"כלכליסט", בחברה נמצאים בישורת האחרונה לקראת מינוי מנכ"ל ונראה כי מינויו של גרינברג ליו"ר מסמן כי מינוי המנכ"ל הקבוע קרוב מאוד. 

גרינברג צפוי להחליף את עו"ד נופר מלובני, ששימשה בתפקיד היו"ר בשנה האחרונה, והיא צפויה להתמנות לתפקיד בכיר אחר בכלל תעשיות, החברה-האם של גולף השולטת בעדיקה. 

 אייל גרינברג, מנכ”ל גולף, צילומים: אוראל כהן, Chris Thorn אייל גרינברג, מנכ”ל גולף | צילומים: אוראל כהן, Chris Thorn  אייל גרינברג, מנכ”ל גולף, צילומים: אוראל כהן, Chris Thorn

לפני מספר ימים פרש מ"מ המנכ"ל אריאל אלפסי על רקע התהליך שמנהלת החברה למינוי מנכ"ל קבוע. אלפסי מונה לתפקיד מ"מ המנכ"ל במאי האחרון עם פרישתו של רועי הסל, המנכ"ל הקודם. הסל פרש מתפקידו אחרי שנת כהונה אחת. בעדיקה הסבירו אז כי עזיבתו של הסל היא בהתאם להסכם העסקה שנחתם עמו, שם נקבע לדברי החברה שכהונתו תסתיים לאחר שנה. להסל היתה אופציה להארכת כהונתו ב-12 חודשים נוספים שלא מומשה.

הסל החליף את המנכ"ל הקודם ומייסד החברה דדי שוורצברג שפרש יחד עם מספר בכירים מהחברה. 

חוסר היציבות הניהולי בעדיקה הוביל את החברה למשבר מורכב בחודשים האחרונים, שכלל גם מעבר להפסד. לגרינברג ולמנכ"ל שייבחר בקרוב כמינוי קבע צפויה מלאכת שיקום בחברת האופנה.

החברה זכתה לאחרונה גם לחדשות טובות כאשר גייסה  35 מיליון שקל, מהם 20 מיליון שקל מהחברה-האם גולף. בגיוס לקח חלק גם איש העסקים דוד פורר.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות