אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אמזון הורידה את סף הקנייה עבור משלוח חינם לישראל צילום: AFP

אמזון הורידה את סף הקנייה עבור משלוח חינם לישראל

באוגוסט החברה החזירה את המשלוח חינם ארצה והתנתה אותו בקנייה מעל 65 דולר. כעת היא הורידה את סף הקנייה ל-49 דולר, בדומה לסף שהציעה לפני משבר הקורונה

19.10.2021, 08:45 | אורנה יפת

אמזון נערכת לחגי הקניות בנובמבר ומכוונת לצרכן הישראלי. הבוקר (יום ג') הורידה ענקית הסחר הבינלאומית את סף המשלוח חינם מאמזון ארה"ב לישראל מ-65 דולר ל-49 דולר.


קראו עוד בכלכליסט:

אמזון מתכוונת להתחרות בקמעונאי השוק הישראלי שגם הם יוצאים במבצעי קניות באינטרנט בכל סוף שנה, בחגיגות הקניות של הבלאק פריידי, סייבר מאנדיי, ועוד.

עובדת במחסני אמזון, צילום: AFP עובדת במחסני אמזון | צילום: AFP עובדת במחסני אמזון, צילום: AFP

בהורדת סף השילוח חינם מרמזת אמזון על "חזרה לשגרה" ומחזירה את המבצע הגדול שאותו הציעה לשוק הישראלי בנובמבר 2019, טרום משבר הקורונה במסגרתו הציעה פטור מדמי משלוח לישראל בקנייה של יותר מ-49 דולר. במרץ 2020, עם פרוץ המגפה, החלו הסגרים ואמזון עצרה את המשלוחים לישראל ובאוגוסט 2021 חזרה החברה האמריקאית ופנתה לצרכן הישראלי עם מבצע, אך הפעם התנתה את הפטור מדמי משלוח בקניה מעל 65 דולר. כעת, השילוח חינם לישראל יהיה בקניה מעל 49 דולר.    

המבצע הנוכחי כולל את מרבית המוצרים שבאתר אך לא כולל בשלב זה מוצרי פארמה וטואלטיקה שהישראלים אוהבים לרכוש בחו"ל, ומוצרים עם נפח גדול שלא נכללים במבצעי השילוח חינם בשל עלויות השילוח הגבוהות שנדרשות עבורם.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות