אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
חברת Altshare רכשה את חברת התוכנה Pareto בכ-8 מיליון שקל דניאל ישראל

כלכליסט-טק

חברת Altshare רכשה את חברת התוכנה Pareto בכ-8 מיליון שקל

הנרכשת נוסדה על ידי היזמים רועי אביתה ושחר לוטן ומפתחת פלטפורמה מאובטחת לשיתוף מסמכים ואוטומציה של תהליכי מסחר מורכבים. החברה מונה 75 עובדים ופותחת בימים אלו מרכז מחקר ופיתוח חדש בקיבוץ מורן שבצפון

20.10.2021, 13:16 | מאיר אורבך

חברת Altshare מקבוצת אלטשולר-שחם, (בנפיטס לשעבר) רוכשת את חברת Pareto. סכום רכישה לא פורסם אך מוערך בכ-8 מיליון שקל.


קראו עוד בכלכליסט:


הנרכשת נוסדה על ידי היזמים רועי אביתה ושחר לוטן ומפתחת פלטפורמה מאובטחת לשיתוף מסמכים ואוטומציה של תהליכי מסחר מורכבים.


רונן סולומון, מנכ"ל ומייסד Altshare , שיווק Altshare רונן סולומון, מנכ"ל ומייסד Altshare | שיווק Altshare רונן סולומון, מנכ"ל ומייסד Altshare , שיווק Altshare


הפתרון של Pareto מהווה נקודת מפגש מאובטחת לחברות, בעלי המניות והאדמיניסטרטורים השונים ומאפשרת להם לנהל את כל מהלך המסחר בניירות ערך פרטיים – החל משלבי הדו דיליג'נס ועד חתימה על מסמכי העסקה וחלוקת התקבולים – ביעילות, בצורה אוטומטית ותחת קורת גג דיגיטלית אחת.

"ההטמעה של הפתרון שפיתחה Pareto בפלטפורמת ניהול האקוויטי שלנו מייעלת את תהליך המסחר בניירות הערך של לקוחותינו ומונעת טעויות אנוש יקרות בתהליך - ובכך מצמצמת משמעותית את עלויות העסקה לכל הצדדים. 

הרכישה מתווספת לסדרה של רכישות שביצענו בשנים האחרונות כחלק מאסטרטגיית החברה לספק מענה הוליסטי לכל צרכי ניהול האקוויטי של יזמים וליציאה עם הפלטפורמה שלנו לשווקים הגלובליים", ציין רונן סולמון, מנכ״ל ומייסד Altshare.


רועי אביתה ושחר לוטן, מייסדי חברת פארטו, דניאל ישראל רועי אביתה ושחר לוטן, מייסדי חברת פארטו | דניאל ישראל רועי אביתה ושחר לוטן, מייסדי חברת פארטו, דניאל ישראל


חברת Pareto אשר ממוקמת בתל אביב, הוקמה בשנת 2020, פועלת במתכונת בוט-סטרפ וגייסה כ-100 אלף שקל בלבד מקרן קקטוס קפיטל. 

לחברה מאות לקוחות בארץ ובעולם ובצוות החברה כ-7 עובדים (חמישה מהנדסים ושני המייסדים) שיצטרפו לצוות של Altshare המונה כיום כ-75 עובדים. עקב הגידול המהותי בכוח אדם ובציפייה לגידול נוסף בשנים הקרבות, פותחת החברה בימים אלו מרכז מחקר ופיתוח חדש בקיבוץ מורן שבצפון. 

אלטשייר מתמחה בפתרונות נאמנות וניהול אקוויטי חכמים לתעשיית ההייטק, מפתחת ומפעילה פלטפורמה טכנולוגית לניהול ניירות ערך של חברות ההייטק מקצה לקצה - החל מהנפקת ניירות ערך, דרך ניהול כל תוכניות התגמול וטבלת ההון של החברה ועד הנזלה ומסחר של ניירות הערך.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות