אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ישרוטל רוכשת מלון בכנרת תמורת 225 מיליון שקל צילום: אבי אריש

ישרוטל רוכשת מלון בכנרת תמורת 225 מיליון שקל

מדובר במלון Sea of Galilee שביישוב מגדל ובו 212 חדרים ובבעלות משפחת טל; בדיווח לבורסה צוין כי ישרוטל רוכשת את המלון יחד עם שותף, אך שמו לא פורסם; זו הרכישה הגדולה של הרשת בשנים האחרונות

20.10.2021, 14:06 | חזי שטרנליכט

חברת המלונות ישרוטל, שבניהול ליאור רביב ובשליטת משפחת לואיס, רוכשת את מלון דה סי אוף גליליי (Sea of Galilee) שביישוב מגדל על חופי הכנרת.

קראו עוד בכלכליסט:

החברה קונה את המלון שבו 212 חדרים יחד עם שותף, בחלקים שווים, תמורת 225 מיליון שקל. המוכרת היא משפחת טל, שמחזיקה בבעלותה גם את מלון רסטל בטבריה.


ליאור רביב, מנכ"ל ישרוטל, צילום: עמית שעל ליאור רביב, מנכ"ל ישרוטל | צילום: עמית שעל ליאור רביב, מנכ"ל ישרוטל, צילום: עמית שעל

מדובר ברכישה הגדולה ביותר של ישרוטל בשנים האחרונות. הרכישה הגדולה האחרונה של החברה בוצעה ב-2016, אז היא רכשה את מלון מצפה הימים שבראש פינה תמורת 120 מיליון שקל.  

בהמשך השקיעה הרשת כ-80 מיליון שקל בשיפוץ המלון שנפתח מחדש לקהל השנה.

משפחת לואיס מחזיקה ב־80% מהון המניות של החברה, לחברה־בת יש עוד אחזקה של 5.93% בישרוטל, מה שמגדיל בפועל את ההחזקה האפקטיבית של משפחת לואיס מעבר ל־80%. 

בסוף אוגוסט דיווחה ישרוטל כי ההכנסות מהפעלת בתי המלון שלה עלו ב־458% ברבעון השני והרווח התפעולי היה 116 מיליון שקל לעומת הפסד ברבעון מקביל.


שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות