אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הפניקס תממן לחברת הנדל"ן של משפחת רצון פרויקט ב-72 מיליון שקל צילום: יאיר שגיא

הפניקס תממן לחברת הנדל"ן של משפחת רצון פרויקט ב-72 מיליון שקל

חברת הבנייה למגורים אב-גד תקים בגבעת אולגה בחדרה בתים צמודי קרקע בפרויקט שכולל 20 מגרשים. אב-גד הוקמה על ידי חבר הכנסת לשעבר מיכי רצון, ומנוהלת על ידי בנו ראם רצון

20.10.2021, 17:47 | חזי שטרנליכט

חברת הבנייה למגורים אב-גד החזקות, שבראשה עומד ח"כ וסגן השר לשעבר מיכי רצון, חתמה על הסכם מימון עם חברת הפניקס בגובה של 72 מיליון שקל, שמטרתו לקדם הקמת פרויקט בגבעת אולגה בחדרה.

קראו עוד בכלכליסט:

הסכם המימון כולל מסגרת אשראי לרכישת קרקע בהיקף של כ-23 מיליון שקל, מסגרת מימון לשלב הבנייה בהיקף של כ-9 מיליון שקל, ערבויות ביצוע של כ-3 מיליון שקל ומסגרת פוליסות לרוכשי הדירות בהיקף של כ-69 מיליון שקל.

גבעת אולגה, צילום: יאיר שגיא גבעת אולגה | צילום: יאיר שגיא גבעת אולגה, צילום: יאיר שגיא

הפרויקט כולל כ-20 מגרשים ברחוב קדימה בשכונת גבעת אולגה, שנרכשו תמורת כ-26.6 מיליון שקל וממוקמים במרחק של כ-500 מטר מחוף הים. בכוונת החברה לבנות במגרשים בתים פרטיים דו-משפחתיים בסטנדרט גבוה.

אב-גד, הפועלת בתחום ההתחדשות העירונית, נוסדה בשנת 1996 על ידי אל"מ במיל' מיכאל (מיכי) רצון, שמשמש כיו"ר החברה. החברה מנוהלת על ידי בנו ראם רצון, שהוא גם בעל השליטה בחברה (61.3%). החברה מונה כיום 25 עובדים ונסחרת בבורסת תל אביב, לפי שווי שוק של 117 מיליון שקל. 

מאז הקמתה יזמה והקימה אב-גד מעל 500 יחידות דיור בעשרה פרויקטים שונים. כיום מעורבת החברה בפרויקטים בהיקף כולל של כ-210 יחידות דיור בהקמה או לקראת תחילת ביצוע ומעל 2,700 יחידות דיור בשלבי תכנון שונים. שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות