אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

ג'קי דרעי מתריע: "הזמן אוזל, אנשים חיים בפצצה מתקתקת"

לדברי המייסד והמנכ"ל של קבוצת ג'קי דרעי יזמות ושיווק נדל"ן, חוסר הוודאות בתחום ההתחדשות העירונית בתל אביב הוא סכנת חיים ממשית. מה הפתרון?

24.10.2021, 11:29 | בשיתוף מערכת שורת הרווח


אמרתם חוסר וודאות בתחום ההתחדשות העירונית אמרתם תל אביב: היטלי השבחה, בירוקרטיה של העירייה, תוכנית הרובעים, הרכבת הקלה והרשימה עוד ארוכה. לדבריו של ג'קי דרעי, מייסד ומנכ"ל של קבוצת ג'קי דרעי יזמות ושיווק נדל"ן ומתמחה בתחום ההתחדשות העירונית, תל אביב היא דווקא עירייה שמקדמת מאוד את תחום ההתחדשות העירונית. אז היכן נמצאת הבעיה? 

סביב הצירים המרכזיים שבהם עוברת הרכבת הקלה, תוכניות רבות שהופקדו עדיין לא אושרו. חוסר הוודאות של היזמים מחלחל אל הדיירים שמסרבים לחתום על חוזים, כשברקע הולך ומתקרב מועד פקיעת התוקף של תמ"א 38, דבר הצפוי לערער את כלכליות הפרויקטים. 

בשיחה שקיימנו עמו, פונה ג'קי דרעי אל הדיירים ומתריע מפני מצב המבנים הבעייתי, המחייב נקיטת צעדים מיידיים. על הדיירים, לדבריו, להפסיק להתכתש ביניהם, לבחור יזם (בהמלצה על יזם שהוא גם מבצע) ולהתקדם כמה שיותר מהר. גם לרשויות המדינה פונה דרעי ומבקש להיעזר באנשים המתאימים שמכירים את המערכת מבפנים, יודעים היכן נוצר צוואר הבקבוק שמעכב פרויקטים רבים כל כך, ומבינים מה ניתן וראוי לעשות על מנת לשחרר אותו. בנוסף, נוגע דרעי גם בנושא עליית המחירים, ומשיב לכל מי שמצפה לבלימתה כבר בשנתיים הקרובות: אתם טועים. צפו

לפרטים נוספים>>
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות