אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
קסנטיני נגרות בוטיק: הרבה יותר מנגריה גלית קשטן

קסנטיני נגרות בוטיק: הרבה יותר מנגריה

אם אי פעם ניסיתם לרכוש רהיטים ייחודיים ואיכותיים לבית או לעסק שלכם, סביר להניח שנתקלתם בלא מעט בעיות – החל מטרטור בין אנשי מקצוע שונים, דרך ריהוט שלא מותאם באופן אידיאלי לצרכים שלכם ועד לאיחורים באספקה. ב"קסנטיני נגרות בוטיק", הנגריה של האחים קסנטיני, אלה דברים שלא תיאלצו להתמודד עמם

24.10.2021, 13:05 | בשיתוף Visionet

את "קסנטיני נגרות בוטיק" פתח רמי קסנטיני בשנת 1994, מיד לאחר שירותו הצבאי. באותם ימים אחיו, אופיר קסנטיני, למד נגרות בתיכון מקצועי והצטרף לעבודה בנגריה – תחילה במסגרת הלימודים שלו, במשך שלושה ימים בשבוע, ולאחר שחרורו מצה"ל הצטרף כשותף פעיל. הנגריה, שהייתה קטנה ומכנית והייתה ממוקמת במבנה שכור בתחילת דרכה, הלכה והתפתחה עם הזמן, וכיום היא ממוקמת במבנה תעשייתי גדול במשק, בצמוד לבית במושב יציץ.

עם השנים, הציוד ושיטות העבודה שבהם עשו שימוש האחים קסנטיני השתכללו והשתנו גם הם. כיום משמשים השניים כקבלני חצר של משרד ראש הממשלה וכספקים של משרד הביטחון, ומחזיקים בתו תקן ISO9001 - התקן הגבוה ביותר לנגריות. "אנחנו אמנם עובדים גם עם משרד ראש הממשלה ומשרד הביטחון, אבל אנחנו מספקים שירות לכולם - מבתים פרטיים, דרך פרויקטים עסקיים ועד ללקוחות מסחריים", מבהיר רמי קסנטיני. "היתרון המשמעותי שלנו כנגריית בוטיק שנמצאת במשק בבית הוא שאנחנו גמישים יותר, ובנוסף יכולים להתחייב לזמני אספקה קצרים יותר".

וואן סטופ שופ

בנגריה של האחים קסנטיני לא רק קיים פס ייצור מרשים, אלא גם קומת משרדים ומחלקת תכנון עצמאית, שאחראית על תכנון המוצר והכנת תוכניות Shop Drawing מפורטות לפרטי-פרטים. "אנחנו מייצרים הכל על פי הזמנה אישית - אין לנו מוצרי מדף", מעיד רמי קסנטיני. "כל לקוח יכול לבחור את הדגם, הצורה והתכנון שהוא רוצה, וזה בדיוק מה שאנחנו מייצרים עבורו". 

על אף שניתן להזמין מהנגריה כל מוצר נגרות אפשרי, בקסנטיני נגרות בוטיק מתמקדים בפרויקטים ייחודיים, שכוללים חומרי גלם ופירזול איכותי. "אנחנו מלווים כל לקוח באופן אישי משלב התכנון ועד להתקנה, זמינים לכל שאלה או דרישה במהלך היום והערב ומבצעים את כל העבודה ללא קבלני משנה, כיוון שחשוב לנו לתת את מלוא תשומת הלב לכל לקוח", הם אומרים. "אנחנו מאמינים שלקוח מרוצה הוא הפרסום הטוב ביותר, ותמיד רואים את הלקוחות שלנו כלקוחות חוזרים ולא כהזמנה חד פעמית".

קסנטיני נגרות בוטיק - עיצוב חלל הבית בעץ דקורטיבי, גלית קשטן קסנטיני נגרות בוטיק - עיצוב חלל הבית בעץ דקורטיבי | גלית קשטן קסנטיני נגרות בוטיק - עיצוב חלל הבית בעץ דקורטיבי, גלית קשטן

כשהאחים קסנטיני אומרים שחשוב להם לספק תשומת לב מלאה לכל לקוח - הם מתכוונים לכך. "הסיבה העיקרית לכך שאנחנו עושים הכל אין-האוס, היא שאנחנו לא מעוניינים לטרטר את הלקוח בין אנשי מקצוע שונים על מנת לקבל מוצר מושלם. בתחום הבניה והשיפוצים בעלי המקצוע השונים צריכים לעבוד ביחד, ואחד גם תלוי בשני. הסנכרון בין בעלי המקצוע הוא חשוב ביותר, הן על מנת לקבל גימור מושלם והן על מנת לסיים את הפרויקטים בזמן הקצר ביותר האפשרי.

אנחנו עובדים עם מספר בעלי מקצוע שונים וקבועים, כמו למשל חשמלאי, שרברב, איש גבס, איש מיזוג ועוד. בנוסף, יש לנו מחלקת מסגרות עצמאית בנגריה. בשורה התחתונה, הלקוח לא צריך ללכת ולחפש אנשי מקצוע נוספים, אנו יודעים לנהל ולספק את הפרויקט כולו מתחילתו ועד סופו. לכל הלקוחות שלנו יש את הטלפונים הפרטיים שלנו ואנחנו זמינים עבורם תמיד. חוויית הלקוח היא נר לרגלינו".

קסנטיני נגרות בוטיק - מפעל העץ, יח"צ קסנטיני נגרות בוטיק - מפעל העץ | יח"צ קסנטיני נגרות בוטיק - מפעל העץ, יח"צ

חומרים איכותיים, טכנולוגיה מתקדמת

תהליך העבודה בנגריה מתנהל כך שהלקוח בוחר את המוצר, מאשר את תוכניות ה-SHOP DRAWING וההדמייה, ורק לאחר מכן ניגשים לתהליך הייצור - אשר כולל כאמור את כל החומרים ואנשי המקצוע הרלוונטיים. "אנחנו פתוחים ללקוח, לרצונות ולדרישות שלו", הם אומרים, "ויש פה יתרון נוסף מבחינתנו - הלקוח יכול להיות שותף לעשייה. הרבה פעמים הלקוחות קופצים אלינו לנגריה תוך כדי תהליך הייצור, רואים את החומרים ומקבלים מוחשיות נוספת למימדים ולצורה הסופית של הריהוט. אם יש להם השגות – הנגריה היא בדיוק המקום והזמן לשפר ולשנות, בניגוד למי שמקבל את המוצר המוגמר לבית, מבלי שתהיה לו אפשרות לבצע שינויים או שיפורים ללא הוצאה כספית נכבדת".

ואם כבר מדברים על חומרים - ניכר כי בקסנטיני נגרות בוטיק נעשה שימוש בחומרים המתקדמים ביותר שקיימים כיום בשוק. "אנחנו עובדים עם אלומיניום, נירוסטה וחומרי הגלם והפרזול האיכותיים והמובילים בשוק. לא עובדים עם סיבית, מלמין או חומרים פשוטים אחרים שעובדים איתם בתעשייה", הם אומרים. "הסיבה שאנחנו עושים את זה היא שאנחנו לא רוצים לתת שירות תיקונים, טוב ככל שיהיה, כי זה משאיר טעם רע אצל הלקוח. חשוב לנו שהכל יהיה טוב מההתחלה. אין לנו רמות איכות ומחיר שונות, כל הלקוחות שלנו מקבלים את אותם חומרי גלם, מהאיכותיים והמתקדמים ביותר בשוק, והכל מתוכנן ומיוצר ברמת דיוק ממוחשבת".

קסנטיני נגרות בוטיק - חומרים איכותיים, טכנולוגיה מתקדמת, גלית קשטן קסנטיני נגרות בוטיק - חומרים איכותיים, טכנולוגיה מתקדמת | גלית קשטן קסנטיני נגרות בוטיק - חומרים איכותיים, טכנולוגיה מתקדמת, גלית קשטן

"אנחנו רואים את הלקוח כלקוח חוזר ולא חד פעמי"

על מנת לספק ללקוחותיהם את השירות הטוב ביותר, האחים קסנטיני עובדים בין היתר בשיתוף פעולה עם חברות חשמל ועיצוב. "אנחנו נותנים ללקוח את האפשרות לסגור ולקבל מוצר מושלם, שכולל את מוצרי החשמל היוקרתיים של חברת SMEG וגם קרמיקה, ברזים, כלים סניטרים, פרקטים ומקלחונים של אליאב עיצובים", הם אומרים. "אנחנו עושים את זה לא רק כי חשוב לנו לתת מעטפת שירות מלאה, אלא גם כי חשוב לנו לשלוט על המוצר הסופי שיתקבל – מהפרטים הקטנים ועד לגדולים ביותר. חשוב לנו לייצר מוצר שישרת את הלקוח נאמנה במשך שנים. רוב הלקוחות שלנו הם לקוחות חוזרים, כי אנו מספקים חוויית שירות טובה ומוצר איכותי ואמין שמותאם בדיוק לצרכים שלהם. כל אלה, בשילוב הידע והניסיון שצברנו לאורך השנים, הטכנולוגיה והחומרים האיכותיים שלנו – הם המתכון המנצח. זו הנוסחה שמאפשרת לנו להביא את התוצאות הטובות ביותר ללקוחות שלנו".

קסנטיני נגרות בוטיק - החנות, יח"צ קסנטיני נגרות בוטיק - החנות | יח"צ קסנטיני נגרות בוטיק - החנות, יח"צ

קסנטיני נגרות בוטיק

טלפון:  053-3445555

כתובת: התמר 74, מושב יציץ

אתר:  WWW.KSANTINI.COM

אינסטגרם:  KSANTINI_BOUTIQUE

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות