אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
בלעדי: אייל מוסקל, מנכ"ל TCS ישראל בעשור האחרון, הודיע על עזיבה עצמי

כלכליסט-טק

בלעדי: אייל מוסקל, מנכ"ל TCS ישראל בעשור האחרון, הודיע על עזיבה

ההערכות הן כי פרט לתחושת המיצוי של מוסקל גם העלייה החדה בביקוש לעובדים בענף ההייטק דחפה את המנכ"ל החוצה. "ביקשתי לסיים את תפקידי ב-TCS לאחר 15 שנים בחברה, מתוכם 10 שנים כמנכ"ל TCS ישראל", אמר לכלכליסט

24.10.2021, 21:47 | אלמוג עזר

אייל מוסקל, מנכ"ל חברת TCS ישראל בעשור האחרון, יסיים בחודשים הקרובים את תפקידו, כך נודע ל"כלכליסט".

TCS ( ראשי תיבות Tata Consultancy Services) היא חברה בת של קבוצת טאטא ההודית למערכות מידע. החברה פועלת בישראל מאז יוני 2005. 

קראו עוד בכלכליסט:

מוסקל ביקש לסיים את תפקידו בשבוע שעבר, כאשר ההודעה התקבלה בהפתעה גמורה בחברה. "ביקשתי לסיים את תפקידי ב-TCS לאחר 15 שנה בחברה, מהן 10 שנים כמנכ"ל TCS ישראל, בשבוע בו חגגתי 50, וזאת בזמן שהגענו לשיאים" הודה מוסקל בפני כלכליסט. "הנהלת TCS כיבדה את בקשתי, ואנו בעבם של דיונים בנושא, לרבות על אודות מועד הסיום" הוסיף. 


אייל מוסקל, עצמי אייל מוסקל | עצמי אייל מוסקל, עצמי

ההערכות בחברה הן כי פרט לתחושת המיצוי של מוסקל, גם העלייה החדה בביקוש לעובדים בענף ההייטק דחפה את המנכ"ל החוצה. הרתיחה בתעשיית ההייטק מביאה לשינוי בתפיסה גם של בכירים בענף ה-IT, שמאמינים כי מחוץ לענף יוכלו להגיע לשכר גבוה יותר.

"בתנאי השוק של לפני שנתיים, אייל היה נותר עד הפנסיה בחברה, אבל המצב בענף השתנה. בכירים בענף ה-IT מנסים את מזלם במעבר לפינטק או לענפים אחרים בהייטק כדי להשתכר שכר גבוה יותר וליהנות מהזדמנויות רחבות יותר", מסביר מקורב למוסקל בחברה הערב. כך או כך, אין עדיין מועמד מהותי למשרת המנכ"ל.

TCS תחת ניהולו של מוסקל נבחרה להקים את לשכת שירותי המחשוב הבנקאיים. המערכת אמורה לשרת בנקים חדשים, כבנק הדיגיטלי שהוקם על ידי אמנון שעשוע. במרץ 2021 החברה השלימה את הפרויקט והמערכת עלה לאוויר ונעשה בה פיילוט בבנק הדיגיטלי שצפוי לקום לקראת סוף השנה הנוכחית. טרם לכך היתה אחראית החברה על פרויקט רחב היקף להחלפת מערכות המחשוב של בנק יהב.


שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות