אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מתכננת מחוז חיפה ליאת פלד מונתה לסגנית מנהלת מינהל התכנון יח"צ

מתכננת מחוז חיפה ליאת פלד מונתה לסגנית מנהלת מינהל התכנון

פלד, שעוברת למטה מינהל התכנון תחת המנהלת דלית זילבר, היתה מעורבת באישור תוכניות מתאר לערים כמו חיפה, קיסריה וחדרה, ובהוצאת היתרים עבור אסדת גז לויתן; שימשה אף כנציגת מינהל התכנון בוועדת מנכ"לים לשינוי מפרץ חיפה

26.10.2021, 15:50 | שלומית צור

מתכננת מחוז חיפה במינהל התכנון ליאת פלד תמונה לתפקיד סגנית מנהלת מינהל התכנון דלית זילבר. זאת לאחר שנציבות שירות המדינה אישרה לאחרונה את המינוי. 


קראו עוד בכלכליסט:


פלד (53) המשמשת בתפקיד מתכננת מחוז חיפה מזה 11 שנים, היא בוגרת תואר ראשון במדעי המדינה מאוניברסיטת חיפה ותואר שני בתכנון ערים בטכניון, ו-MBA במינהל עסקים באוניברסיטת חיפה. פלד מחליפה את אהוד יוסטמן בתפקיד סגן מנהל מינהל התכנון לאחר שהאחרון שפרש לגמלאות, והיא תיכנס לתפקידה ב-1 בדצמבר. 


ליאת פלד מתכננת מחוז חיפה במינהל התכנון, תמונה לסגנית מנהלת המינהל, יח"צ ליאת פלד מתכננת מחוז חיפה במינהל התכנון, תמונה לסגנית מנהלת המינהל | יח"צ ליאת פלד מתכננת מחוז חיפה במינהל התכנון, תמונה לסגנית מנהלת המינהל, יח"צ


פלד היתה מעורבת בקידום מהלכים משמעותיים כמו אישור תוכנית המתאר של חיפה, תכנון פארק מורד הקישון, הוצאת היתרים לנמל המפרץ, הוצאת היתרים עבור אסדת גז "לוויתן", אישור תוכניות מתאר לקרית ים, קריית טבעון, אור עקיבא, קיסריה וחדרה, ותוכניות רבות של התחדשות עירונית. 

כמו כן, פלד שימשה כנציגת מינהל התכנון בוועדת מנכ"לים לשינוי מפרץ חיפה. את מקומה של פלד כמתכננת מחוז חיפה ימלא סגנה רונן סגל, כאשר בשבועות הקרובים יתפרסם מכרז למינוי מתכנן מחוז קבוע. 

מחוז חיפה משתרע על שטח כולל של 866 קמ"ר, מחדרה בדרום ועד קריית מוצקין בצפון, מהים במערב ועד עירון במזרח. במחוז קיימים 94 יישובים בהם יישובים עירוניים, קיבוצים, מושבים וכפרים ובהם אוכלוסייה של כ-1,053,400 תושבים. 

יו"ר הוועדה המחוזית חיפה, איתמר בן דוד, מסר עם מינויה של פלד כי "ליאת הובילה בהצלחה את פעילות הוועדה בעידן בו מדינת ישראל מצויה במשבר דיור שעדיין לא הסתיים. ליאת עמדה ואף מעבר לכך ביעדי התכנון למגורים, ובשנים האחרונות היא אף היוותה ציר מרכזי ביצירת המתווה למדיניות חליפית לפיתוח התעשיות הפטרוכימיות במפרץ חיפה. אין לי ספק שליאת תתרום בידע ומקצועיות שלה בתפקידה החדש במטה". 


שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות