אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אוטופליט של יוצאי גט גייסה 20 מיליון דולר מפוג'יטסו ומענקית הצמיגים Goodyear ליאור גרונדמן

כלכליסט-טק

אוטופליט של יוצאי גט גייסה 20 מיליון דולר מפוג'יטסו ומענקית הצמיגים Goodyear

הסטארט-אפ שהקימו קובי אייזנברג ודור שי מספק טכנולוגיה לניהול ציי רכב והציג שיפור משמעותי בביצועי החברות שאימצו אותו. בשנה האחרונה הורחבה מאוד פעילותו הגלובאלית

28.10.2021, 13:00 | מאיר אורבך

הסטארט-אפ אוטופליט (Autofleet), המספק טכנולוגיה לניהול ציי רכב, גייס 20 מיליון דולר בסבב B, בהובלת קרן ההשקעות KeyFrame Capital לצד השקעות אסטרטגיות של קונצרן הענק היפני Fujitsu וחברת הצמיגים האמריקאית Goodyear. בסבב השתתפו גם המשקיעים הקיימים, בהם Mizmaa Ventures ,Maniv Mobility ו-Next Gear Ventures.  

קראו עוד בכלכליסט:

אוטופליט הוקמה ב-2018 על ידי מנכ"ל החברה קובי איזנברג וסמנכ"ל הטכנולוגיה דור שי. איזנברג ושי הם יוצאי חברת Gett וכיום השניים מעסיקים כ-30 עובדים במשרדי החברה שבתל אביב. אוטופליט פעילה ב-12 מדינות בעולם ומנהלת עשרות אלפי רכבים עבור חלק מציי הרכב הגדולים בעולם.

המערכת שפיתחה החברה חוזה ביקושים בזמן אמת, מחשבת מסלולים אופטימליים תוך התחשבות בנתוני התנועה ומתמחרת את הנסיעות באופן מיטבי - זאת, על מנת לייעל את פעילותם של ציי הרכבים. אוטופליט גם מספקת סימולטור המאפשר לצי לתכנן ולייעל אופרציות מורכבות במהירות, ללא צורך בהעלאה פיזית של רכבים לכביש או שינוי בתשתיות.

צוות אוטופליט, ליאור גרונדמן צוות אוטופליט | ליאור גרונדמן צוות אוטופליט, ליאור גרונדמן

בשנה האחרונה החברה הרחיבה את פועלה וכיום היא משתפת פעולה עם ציי רכב גלובליים בתחומים שונים הכוללים חברות השכרה, רכבים שיתופיים, נסיעות שיתופיות, שאטלים אוטונומיים ולוגיסטיקה. היא הציגה שיפור משמעותי במדדי הביצועים העיקריים של הצי (KPI), שבא לידי ביטוי, למשל, בעלייה בזמינות הצי ב-80%, בצמצום זמני ההמתנה של הלקוחות ב-15% ובהגברת הניצולת וההכנסות ב-10%.


שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות