אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
איתן זהבי, ממייסדי מלאנוקס, חוזר ל-NVIDIA צילום: באדיבות אנבידיה

כלכליסט-טק

איתן זהבי, ממייסדי מלאנוקס, חוזר ל-NVIDIA

זהבי מצטרף לאנבידיה בתפקיד ארכיטקט בכיר, זאת אחרי מספר שנים בהן עבד כחלק מקבוצת התקשורת בחטיבת הענן של אמזון, AWS. מלאנוקס נרכשה ב-2019 על ידי אנבידיה בכ-7 מיליארד דולר

02.11.2021, 09:12 | מאיר אורבך

ד"ר איתן זהבי אחד ממייסדי חברת מלאנוקס שנרכשה ב-2019 על ידי אנבידיה בכ-7 מיליארד דולר חוזר אליה לתפקיד של ארכיטקט בכיר.  זהבי, היה אחד מתשעה מייסדי מלאנוקס וממובילי ארכיטקטורת התקשורת שפיתחה החברה טרם רכישתה על ידי אנבידיה. זהבי מצטרף לאנבידיה אחרי מספר שנים בהן עבד כחלק מקבוצת התקשורת בחטיבת הענן של אמזון, AWS.

קראו עוד בכלכליסט:


ד"ר איתן זהבי ממייסדי מלאנוקס, צילום: באדיבות אנבידיה ד"ר איתן זהבי ממייסדי מלאנוקס | צילום: באדיבות אנבידיה ד"ר איתן זהבי ממייסדי מלאנוקס, צילום: באדיבות אנבידיה


זהבי יצטרף לצוות חוקרים, תחת סמנכ"ל הטכנולוגיה העולמי של החברה, מיכאל כגן, ויוביל את פיתוח הדור הבא של ארכיטקטורת התקשורת . 

זהבי, ארכיטקט בכיר ב-NVIDIA, מסר: "אנבידיה מובילה כיום מהפכות טכנולוגיות מהחשובות ביותר בעולם המודרני, ואני שמח להצטרף לחברה ולקחת חלק בפיתוח ארכיטקטורת התקשורת של הדור הבא לטכנולוגיות מחשוב מואץ. העולם אותו אנו מכירים משתנה במהירות, כמויות המידע הנדרשות לעיבוד מתעצמות בקצב מסחרר, ותפקידה של התקשורת הפך לקריטי יותר מתמיד בתעשייה כולה".


שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות