אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
פילו גייסה 40 מיליון דולר בהובלת Eminence Capital

כלכליסט-טק

פילו גייסה 40 מיליון דולר בהובלת Eminence Capital

החברה, שמפתחת פתרונות של שיווק דיגיטלי לתעשיות עתירות רגולציה, גייסה מאז הקמתה ב-2019 סכום של 100 מיליון דולר. הגיוס ישמש את החברה להמשך פיתוח כלים עבור שוק הקנאביס ולהוספת כ-100 עובדים למצבת שלה

08.11.2021, 17:29 | מאיר אורבך

חברת פילו (Fyllo) גייסה 40 מיליון דולר, בהובלתה של Eminence Capital, המנהלת קרוב ל-7.5 מיליארד דולר, ובהשתתפות המשקיעים הקיימים - JW Asset Management ו-Sol Global. עד כה גייסה החברה, שמפתחת פתרונות שיווק דיגיטלי לתעשיות עתירות רגולציה, ובהן תעשיית הקנאביס, כ-100 מיליון דולר.


קראו עוד בכלכליסט:


החברה הוקמה ב-2019 על ידי צ'אד ברונסטין, אריק שני ואריסטוטל לומיס. היא החלה את דרכה ביצירת פלטפורמת SaaS שפתרה את הבעיות שבפניהן עומדים שחקנים בתחום הקנאביס, לרבות השינויים התדירים ברגולציה והשוני בחקיקה ממקום למקום. השילוב של שתי הבעיות הללו הציב קשיים רבים בפני בעלי תפקידים בתחום השיווק, הפרסום, התקינה, העיצוב, הפיתוח העסקי ועוד. 

אריק שני, פילו. "הזרמת הכספים תעזור לנו להמשיך לגדול",  אריק שני, פילו. "הזרמת הכספים תעזור לנו להמשיך לגדול" אריק שני, פילו. "הזרמת הכספים תעזור לנו להמשיך לגדול",

תוכנת ה-SaaS של החברה משמשת שחקנים שונים בעולם הקנאביס, ובהם Columbia Care ו- Grassroots Cannabis. בנוסף החברה משתפת פעולה עם כמה ממותגי המיינסטרים הגדולים בעולם כדי למנף את נתוני הקנאביס שלהם לצורכי שיווק. עובדים בה כיום 200 איש, כשהתוכנית היא לגדול ליותר מ-300 בשנת 2022. לאורך השנה האחרונה פילו הרחיבה את קו המוצרים שהיא מציעה, והוסיפה בין השאר פתרונות לבעלי עסקים למכירת קנאביס (Dispensaries) ופתרונות דאטה לשיווק.

"הזרמת הכספים החדשה תעזור לפילו להמשיך ולגדול", אומר אריק שני, מייסד שותף ו-CPO. "אנחנו צריכים כוח אדם איכותי נוסף כדי לאפשר לנו להמשיך ולהגדיל את דריסת הרגל שלנו בתחום הקנאביס, כמו גם לספק שירותים לתעשיות עתירות רגולציה אחרות. מה שהיה חלום לפני שנתיים וחצי קורם עור וגידים. אנחנו עובדים על מספר מוצרים חדשים שנשחרר לשוק במהלך הרבעון הראשון והשני של 2022. ההשקעה של Eminence Capital מעניינת במיוחד מכיוון שהיא מראה על מוכנות גדולה של משקיעים מוסדיים להיכנס לתחום הקנאביס". 


שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות