אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הרץ ממשיכה להסתבך: לקוחות תובעים את החברה בטענה שדיווחה על מכוניות כגנובות צילום: AP

הרץ ממשיכה להסתבך: לקוחות תובעים את החברה בטענה שדיווחה על מכוניות כגנובות

יותר מ-250 לקוחות של חברת השכרת הרכב בארה"ב הגישו נגדה תביעות בשבועות האחרונים, בטענה שזו דיווחה לכאורה על מכוניות מצי ההשכרה שלה כגנובות - מה שהוביל למעצרים של שוכרים; לפי הדיווחים, חלקם אף נאלצו לבלות לילות במעצר עד להוכחת חפותם. על חלק מהמקרים טענו בהרץ כי מדובר בטענות "מנופחות", ועל חלקם הביעו בחברה "חרטה ואכפתיות"

10.11.2021, 13:47 | תומר הדר

חברת ההשכרה הרץ ממשיכה להסתבך: אחרי שנכנסה להליך פשיטת רגל, ולאחר מכן דיווחה על עסקה עם טסלה שלא ברור האם תצא לפועל, כעת מתברר, לפי פרסומים בארה"ב, כי מעל ל-250 לקוחות של הרץ במדינה הגישו נגד חברת ההשכרה תביעות במהלך השבועות האחרונים, בטענה שזו דיווחה לכאורה על מכוניות מצי ההשכרה שלה כמכוניות גנובות, מה שהכניס אותן למאגרים של המשטרה והוביל למעצרים של שוכרים.

סוכנות של הרץ בניו ג סוכנות של הרץ בניו ג'רזי | צילום: AP סוכנות של הרץ בניו ג

לפי חלק מהתביעות, נהגים שנהגו במכוניות של הרץ אשר דווחו כגנובות נאלצו גם לבלות לילות במעצר עד להוכחת חפותם. לעת עתה מדובר על מעל ל-250 תביעות אשר הוגשו ברחבי ארה"ב - כאשר כמה מהתובעים סבלו מהתקפי לב במעצר לאחר שחוו את נחת זרועה של המשטרה האמריקאית, שהתייחסה אליהם כפושעים לכל דבר.

הרץ ארה"ב הגיבה בחלק מן המקרים וטענה כי הטענות המופנות כלפיה "מנופחות ואינן נכונות". במקרים אחרים טענה החברה כי היא "מביעה חרטה ואכפתיות" למה שאירע.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות