אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
נסגר התיק בחשד להלבנת הון ומס נגד עדי צים ואס.אר אקורד צילום: אביגיל עוזי

נסגר התיק בחשד להלבנת הון ומס נגד עדי צים ואס.אר אקורד

הפרקליטות סגרה את תיק החקירה שנפתח לפני כחמש שנים נגד בעל השליטה בחברת האשראי החוץ-בנקאי ונגד החברה עצמה. לפי החשד, סייעו צים והחברה לשורה של חברות כוח אדם להלבין כספים בהיקף של עשרות מיליוני שקלים שהוצאו במרמה מביטוח לאומי ומרשות המסים; הפרשה, שזכתה לשם "תיבת נח", הובילה להרשעה של החשוד המרכזי איציק ואזנה

14.11.2021, 11:23 | תומר גנון

הפרקליטות סגרה את תיק החקירה נגד עדי צים, בעל השליטה (62%) בחברת האשראי החוץ-בנקאי אס.אר אקורד, ונגד החברה עצמה, בחשד לביצוע עבירות הלבנת הון ומס. כך דיווחה היום (א') החברה לבורסה.

קראו עוד בכלכליסט:

עדי צים, צילום: אביגיל עוזי עדי צים | צילום: אביגיל עוזי עדי צים, צילום: אביגיל עוזי

"הפרקליטות, באמצעות היחידה המשפטית לתיקים מיוחדים, רשות מכס - אגף המכס והמע"מ", נמסר בהודעה, "הודיעה על סגירת תיק החקירה נגד החברה ונגד בעל השליטה וחברות בשליטתו ועל שחרור מלוא הנכסים התפוסים של בעל השליטה ופיקדון של החברה שהופקד במסגרת תיק החקירה".

על פי החשד בפרשה, שחקירתה נפתחה לפני חמש שנים, באמצעות החברה הבורסאית שפועלת בתחום ניכיון הצ'קים, סייעו צים והחברה, המיוצגים על ידי עורכי הדין רונן רוזנבלום, גלעד ברון, חיים לוי ויעקב שטיינמץ, לשורה של חברות כוח אדם להלבין כספים בהיקף של עשרות מיליוני שקלים שהוצאו במרמה מביטוח לאומי ומרשות המסים. הפרשה, שזכתה לשם "תיבת נח", הובילה להרשעה של החשוד המרכזי איציק ואזנה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות