אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
למינר גייסה 32 מיליון דולר למניעת דליפות מידע מהענן אייל טואג

כלכליסט-טק

למינר גייסה 32 מיליון דולר למניעת דליפות מידע מהענן

את הגיוס הובילה קרן Insight Partners והשתתפו בו הקרנות TLV Partners ו-Meron Capital וחברת SentinelOne הישראלית; החברה, שמרכז המו"פ שלה ממוקם בת"א והמטה שלה ממוקם בניו יורק, פיתחה גישה חדשה לאבטחת מידע בענן, שמזהה דליפות מבעוד מועד

17.11.2021, 16:04 | מאיר אורבך

חברת  הסייבר למינר (Laminar) גייסה 32 מיליון דולר בסבב A. את הגיוס הובילה קרן Insight Partners והשתתפו בו הקרנות TLV Partners ו-Meron Capital וחברת SentinelOne הישראלית. סבב זה מביא את סך ההון שהושקע בחברה ל-37 מיליון דולר. מרכז המחקר והפיתוח של החברה ממוקם בתל אביב והמטה שלה בניו יורק. החברה פיתחה גישה חדשה לאבטחת מידע בענן, שמזהה דליפות מבעוד מועד. זהו הגיוס השני של החברה, לאחר שבשלב הסיד לפני כשנה גייסה 5 מיליון דולר. החברה מעסיקה כ-25 עובדים והחלה לפעול ב-2019.

קראו עוד בכלכליסט:

למינר הוקמה לפני כשנה על ידי עמית שקד, המשמש כמנכ״ל, ואורן אברהם (CTO). קודם להקמת Laminar ביצעו שניהם תפקידים בכירים במספר חברות. בתפקידו האחרון שקד שימש כמנהל קבוצת ה-AI של מג׳יק ליפ ישראל, ואברהם כעובד ראשון וארכיטקט ראשי בסטארט-אפ אבטחת מידע בשם מדיגייט. אברהם החל את קריירת הסייבר שלו בגיל צעיר והיה הראשון בעולם למצוא חולשת אבטחה באייפון 3G כבר בגיל 17, ובנוסף הוביל קבוצת חוקרים שיחד זכתה בתחרות אבטחת המידע היוקרתית של גוגל (Google CTF) בארבע משש השנים האחרונות.

צוות למינר, אייל טואג צוות למינר | אייל טואג צוות למינר, אייל טואג

המערכת שפיתחה Laminar עוצבה לענן ומונעת זליגה או גניבה של כל מידע רגיש ממנו. הפתרון שמשלב אבטחת מידע והגנה על פרטיות מאפשר ללקוחות לקבל תמונה מלאה על כל המידע הנמצא על תשתיות ענן והאופן שבו הוא מוגן, וכמו-כן מנטר על כל הגישות למידע הרגיש.

״אבטחת המידע בענן (Cloud Security) זה תחום שצבר המון תאוצה בשנה האחרונה", אמר שקד. ״עם זאת, כולם מדברים על הגנה על תשתיות הענן, ואף אחד לא מדבר על הגנה על המידע שנמצא בהן. תוקפים מתוחכמים לנצח יצליחו לפרוץ לענן, אבל הגיע הזמן למנוע מהם לגנוב או לפגוע במידע רגיש כמו במקרים רבים מדי שאנחנו עדים להם לאחרונה".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות