אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

כך הפכה הזדמנות נדל"ן בלוס אנג'לס לסיפור הצלחה

איך לאתר הזדמנויות בשוק הנדל"ן האמריקאי, מדוע חשוב לעבוד עם שותף מקומי מקצועי, וכיצד מביאים פרויקט בסדר גודל של מיליוני דולרים להצלחה גדולה ולרווחיות גבוהה? צפו בקייס סטאדי מרתק עם שרוליק חנוך מחברת SDB.

21.12.2021, 13:35 | בשיתוף SDBבימים אלו הסתיימה לה בהצלחה עסקת נדל"ן גדולה באחת השכונות המבוקשות בלוס אנג'לס כשעל הפרויקט חתומה חברת SDB המנהלת עשרות פרויקטי נדל"ן חו"ל בהיקפים של מאות מיליוני דולרים בארה"ב, אנגליה וספרד.

הפרויקט החל את דרכו לפני כשנתיים וחצי לאחר שזוהתה בשוק האמריקאי מגמת ביקוש בקרב משפחות לעבור לגור בשכירות בבתי TOWN HOUSE בני כ- 200 מ"ר בתוך המטרופולין השוקק חיים. מחלקת מחקר ואנליזה ב-SDB איתרה וניתחה את העסקה ובחרה בה מתוך מאות עסקאות פוטנציאליות המגיעות לשולחנה מדי חודש.

בשלב הבא נבחר כשותף קבלן מקומי ב- LA בעל ניסיון מוכח וגב פיננסי חזק, שעל אף תקופת הקורונה המאתגרת הצליח להביא את הפרויקט לסיום בניה בזמן קצר מהצפוי, כשהתהליך כולו התבצע תוך בקרה תקציבית ותפעולית והשגחה קפדנית על עמידה בלוחות הזמנים מצד SDB.

פרויקט זה הוא עוד הוכחה חותכת לכך שעתידה של עסקת נדל"ן נשען בעיקר על הניסיון והמקצועיות של גוף גדול ורציני, כזה שיודע לבחור את ההשקעה הנכונה במקום הנכון ובזמן הנכון, ולהוביל את המשקיעים לתוצאות משביעות רצון.

לפרטים נוספים>>

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות