אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
נתנה דירוג נמוך לבית המלון – שגירש אותה בתוך שעות צילום: גוגל מפות

נתנה דירוג נמוך לבית המלון – שגירש אותה בתוך שעות

אורחת שהגיעה למלון בג'ורג'יה גורשה ממנו כמה שעות לאחר מכן יחד עם נכדתה בת ה-6. למנהל בית המלון היו שתי גרסאות מדוע התקבלה ההחלטה

24.11.2021, 22:30 | חדשות חוץ

היזהרו בביקורות שלכם כשאתם מבקרים בבתי מלון – אתם יכולים למצוא את עצמכם עם המזוודות על המדרכה. כך גילתה אורחת שהגיעה למלון בעיר התיירותית Helen שבמדינת ג'ורג'יה בארצות הברית, שגורשה ממנו בשעות הערב יחד עם נכדתה בת ה-6, לאחר שהעניקה לו דירוג של 3 כוכבים באתר Hotels.com. 


קראו עוד בכלכליסט:


לפי דיווח באתר החדשות המקומי WXIA, שחשף אתמול את האירוע שהתרחש לפני חודשיים, הסיפור החל שעות לאחר שסוזן לגר (Susan Leger) עשתה צ'ק-אין במלון Baymont Inn & Suites (ששייך לרשת Wyndham Hotels & Resorts). אז קיבלה מייל מאתר הוטלס שביקש ממנה פידבק על המקום. 

לגר נענתה לבקשה וציינה את הדברים שהפריעו לה, ובכלל זה שהמלון אינו מתוחזק ונראה בלוי, שהחדר מלוכלך, שהבריכה לא נגישה (אף שהמלון ציין מראש שהיא תיפתח רק בינואר) וכן שהורדת המים באסלה אינה חזקה מספיק. בהתאם, החליטה כאמור להעניק לו דירוג של 3 כוכבים. 

בשעה 20:40 קיבלה בנייד שיחה ממנהל המלון, שהודיע לה כי היא צריכה לעזוב את החדר ואת בית המלון בשל הדירוג שנתנה לו. לפי הדיווח, המנהל אף פנה לשירות החירום 911, ודיווח כי הלקוחה שהעבירה ביקורת על המלון מסרבת לדרישתו לעזוב. 

המלון שממנו גורשו לגר ונכדתה, צילום: גוגל מפות המלון שממנו גורשו לגר ונכדתה | צילום: גוגל מפות המלון שממנו גורשו לגר ונכדתה, צילום: גוגל מפות


לגר סיפרה לאתר כי לאחר ששוטר הגיע לחדרה והורה לה לעזוב את המקום, יצאה מהחדר ועזבה את בית המלון יחד עם נכדתה. לדבריה, השוטר הסביר לה שלפי החוק במדינה, מותר לבית מלון לדרוש את פינויו של אורח אם הוא מעניק לו ביקורת רעה באינטרנט. השוטר סייע ללגר למצוא חדר מתאים בבית מלון חלופי וקרוב. 

לפי הדיווח, לאחר שמלון ביימונט סירב להעניק ללגר החזר על התשלום מראש ששילמה, עבור שהייה של שלושה לילות, פנתה לאתר Hotels.com שדרכו ביצעה את ההזמנה. 

גם האתר סירב בשלב ראשון להעביר לה החזר כספי, לטענת אנשיו על סמך תנאי ההזמנה, אך אתמול דיווח WXIA כי בעקבות פנייה שלו, חודשיים לאחר האירוע, בהוטלס שינו גישה והעבירו ללגר החזר מלא. כמו כן הודיעו לה שבאופן זמני הסירו את המלון המדובר מאתר ההזמנות עד לסיום בדיקה מלאה של האירועים.  

מנהל בית המלון דניאל ויאס (Danny Vyas) נתן שתי גרסאות לאירועים. בשלב ראשון אמר כי התגובה של המלון נבעה מכך שלא פנתה אליהם מראש לפני שהתלוננה. "אנחנו יכולים לתקן, אם היא היתה אומרת לנו. אבל היא לא אמרה לנו כלום", אמר וייאס. 

לקראת הדיווח אתמול ב-WXIA אמר המנהל כי לגר פונתה כי היא התלוננה על כל דבר (שזה הפוך לגמרי מ"היא לא אמרה לנו כלום"): "היא התקשרה לפחות 10 או 11 פעמים בתוך שעה. הכיור לא עובד, הכל לא עובד", אמר ויאס.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות