אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
פחות מ-24 שעות אחרי שפרש מסולל בונה: הג'וב החדש של אהוד דנוך

פרסום ראשון

פחות מ-24 שעות אחרי שפרש מסולל בונה: הג'וב החדש של אהוד דנוך

דנוך ישמש כמנכ"ל אקרשטיין תעשיות, החברה-הבת התפעולית של קבוצת אקרשטיין הציבורית; אתמול הודיע דנוך על פרישתו מסולל בונה, שבה הוא מכהן כמנכ"ל כבר שש שנים

25.11.2021, 09:10 | גולן חזני

אהוד דנוך מתמנה למנכ"ל אקרשטיין תעשיות. פחות מיממה אחרי שעזב את תפקידו בסולל בונה, פונה דנוך לקריירה חדשה בחברת מוצרי הבטון של משפחת אקרשטיין, שהונפקה לאחרונה בבורסה.

קראו עוד בכלכליסט:

החברה המונפקת היא החברה-האם קבוצת אקרשטיין, ואילו דנוך ישמש כמנכ"ל החברה-הבת התפעולית.

אתמול חשף כלכליסט שדנוך, מנכ"ל סולל בונה בשש השנים האחרונות, פורש מתפקידו. חברי הנהלת סולל בונה קיבלו את ההודעה על פרישתו בישיבת ההנהלה שהתקיימה אתמול.

דנוך (52) נחשב לאחד המנהלים המוערכים בענף התשתיות. בתקופתו רשמה סולל בונה עלייה חדה ברווחיות ובהכנסות, והיא הפכה לעוגן משמעותי בתוצאותיה הכספיות של קבוצת שיכון ובינוי, בין היתר בעקבות זכייה בשורה של פרויקטי ענק עבור מערכת הביטחון, כמו הקמת המכשול התת-קרקעי בגבול עזה, הקמת קריית התקשוב של צה"ל בבאר שבע והקמת קריית המודיעין בצומת הנגב.

אהוד דנוך, צילום: עמית שעל אהוד דנוך | צילום: עמית שעל אהוד דנוך, צילום: עמית שעל

גיורא אקרשטיין, יו"ר קבוצת אקרשטיין, מסר: "אני מברך את אהוד על מינויו לתפקיד מנכ"ל אקרשטיין תעשיות, וגאה לצרף להנהלה הבכירה של הקבוצה את אחד המנהלים המובילים והמוערכים בתחומו. הצטרפותו של דנוך מהווה אבן דרך חשובה באסטרטגיה שלנו להעמקת פעילות מגזר ההנדסה של הקבוצה וכניסה לתחומים נוספים בעולם התשתיות, לצד המשך חיזוק ועיבוי פעילות התעשייה בישראל וארצות הברית וביסוס מעמדנו המוביל בייצור ואספקה של מוצרי בטון לפיתוח סביבתי, בנייה ותשתיות. ישראל עומדת בפני גל של השקעות משמעותיות בהקמת תשתיות חדשות לצד החלפת תשתיות קיימות, ואנו מאמינים כי דנוך, יחד עם מנהלי הקבוצה, יידע לקחת אותנו קדימה ולהיות חלק מתנופה מבורכת זו של פרויקטים לאומיים".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות