אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
לא רק לתת, אלא גם לקבל – הכירו את החברה שתעזור לכם לקבל את החזר המס שמגיע לכם יח"צ

לא רק לתת, אלא גם לקבל – הכירו את החברה שתעזור לכם לקבל את החזר המס שמגיע לכם

מקימי חברת "המוסד להחזרי מס", הגיעו לתחום מתוך רצון לסייע ללקוחות רבים בישראל לקבל החזרי מס, שיכולים להגיע גם לכמה עשרות אלפי שקלים בשנת מס נתונה. מעל הכל, הם מדגישים שמדובר כאן בזכות שחבל לא לממש, ובעזרת אנשי המקצוע הנכונים הדרך יכולה להיות פשוטה, עם סוף מתגמל במיוחד.

29.11.2021, 12:21 | בשיתוף Visionet

האם שקלתם לבקש החזר מס?

שכירים בישראל משלמים למס הכנסה אחוזים מסוימים מהמשכורת בכל חודש, אולם רבים אינם מודעים לעובדה, שבמידה ותשלום המיסים היה גבוה מהסכום הדרוש באותה שנת מס, הם יכולים להגיש בקשה ל"החזר מס" – החזר כספי המגיע בממוצע לכמה אלפי שקלים. מוערך שכ-80% מהשכירים בישראל המשלמים למס הכנסה זכאים לו. 

"במהלך השנים, עזרנו לכ"כ הרבה לקוחות וביניהם גם כאלה שהצליחו לקבל החזר מס של 220 אלף ₪. אנחנו מאוד שמחים כשזה קורה, כי זה רק מראה עד כמה חשוב לבדוק את האופציה ועד כמה חישובי המס בישראל לא נכונים", מספר אורי, אחד מבעלי החברה. 

מדוע שכירים רבים בישראל אינם מכירים את הזכות, או בוחרים שלא לממש אותה?

"יש לא מעט שכירים שלא באמת מודעים לזכות הזו, וגם אם שמעו עליה, סביר להניח שהם לא מעלים בדעתם שהם יכולים לקבל החזר משמעותי. בנוסף, אנשים פשוט מפחדים ממורכבות תהליך המימוש, מהבירוקרטיה המייגעת מול מוסדות המדינה" ממשיך אורי. 

"הגשת הטפסים למס הכנסה, הכנת דוחות שומה ועוד – אלה תחומים שצריך להבין בהם, ולכן הרתיעה ראשונית מהגשת הבקשה להחזר מס היא מובנת. עם זאת, היות וקיימים כ"כ הרבה שכירים בישראל שיכולים לקבל חזרה סכומי כסף לא מעטים, שווה לנסות ולהשקיע. כשעושים את התהליך עם אנשי המקצוע הנכונים פתאום מתברר שהשד לא כזה נורא ואנשים באמת מקבלים סכומים לא מבוטלים ממס הכנסה,  המטרה של החברה שלנו היא לסייע ללקוחות לקבל את הכסף המגיע להם על פי חוק". 

כיצד מתנהל תהליך החזרי המס מולכם? 

"כ-80% מהשכירים בישראל זכאים להחזרים ממס הכנסה; אנחנו קודם כל מבצעים בדיקה ראשונית טלפונית בטרם התחלת התהליך עם כל לקוח ולקוח. ראשית, יש לנו נציגים מיומנים ובעלי הכשרה בנושא, אשר פונים ללקוח ומעבירים לו שאלון שנועד לברר האם יש בכלל התכנות להחזר מס. במידה ואנחנו רואים שכן, רק אז אנחנו מתקדמים עם הלקוח. השלבים הבאים כוללים הגשת ייפויי כוח למס הכנסה וביטוח לאומי,  משיכת מסמכים, פתיחת תיק שכיר המאפשר למס הכנסה למעשה "להכיר" בלקוח, חישוב האם מגיע וכמה מגיע ולבסוף דוחות שומה, דוח על כל שנה. יש לומר, שאנחנו מקפידים להיות מאוד שקופים עם הלקוחות שלנו" אורי מדגיש. 

כיצד לקוח יוכל להיות בטוח ששום דבר לא התפספס?

"בסופו של דבר מדובר כאן על נתונים רבים ולכן אנחנו עובדים עם מעל 10 רו"ח בשיתוף פעולה, שתחום ההתמחות שלהם הוא החזרי מס. ישנן הרבה חברות בשוק המבוססות על רו"ח בודד עם צוות נוסף, אבל לנו חשוב לעבוד עם כמה. השיטה הזו מאפשרת לנו לסייע ללקוחות ברמה מקצועית גבוהה מאוד ואנחנו רואים בנוסף, שגם אם חלילה מישהו מהם פספס איזשהו נתון, השני יראה אותו ויעדכן בתיק, כלומר כל תיק עובר אצלנו דרך המון ידיים מקצועיות, להבטיח ששום דבר אינו מתפספס וכל לקוח יקבל בחזרה את הסכום המקסימלי הניתן לקבל בהתאם לנתונים שלו, מבחינתנו זוהי הנוסחה להצלחה".

ליצירת קשר: *3327

לאתר החברה: https://www.motaxrefund.co.il/

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות