אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
בלטינשטר תכשיטים ויודאיקה – האחים שחולמים להמשיך ולהפיץ את התרבות היהודית בארץ ובחו"ל. יח''צ

בלטינשטר תכשיטים ויודאיקה – האחים שחולמים להמשיך ולהפיץ את התרבות היהודית בארץ ובחו"ל.

החנות של האחים יורם ורמי "בלטינשטר תכשיטים ויודאיקה" הצליחה לבסס את שמה בעיר ירושלים, וכבר שנים לא מעטות שגם לקוחות מהתפוצות זוכים ליהנות מהתכשיטים והמוצרים המיוצרים כחול לבן, ומפיצים את התרבות היהודית והאומנות היהודית כאן ובחו"ל.

07.12.2021, 13:24 | בשיתוף Visionet

חנות ירושלמית 

האחים יורם ורמי מנהלים את החנות הירושלמית, "בלטינשטר תכשיטים ויודאיקה" כמעט שלושים שנים ושומרים בנאמנות על אופי החנות המקורית. ע"פ דבריה של בת משפחת בלטינשטר, היא נפתחה בשנים שלפני קום המדינה, ולכל המאוחר בשנת 1949. התכשיטים הייחודיים, מוצרי היודאיקה המרהיבים והיחס האישי לו זוכים לקוחות החנות הופכים אותה לאחת מחנויות התכשיטים האהובות והוותיקות בעיר, המתחזקת קהל לקוחות ישראלי הכולל גם דורות של משפחות הפוקדות את החנות, לצד לקוחות מחו"ל. 

בלטינשטר תכשיטים ויודאיקה , יח בלטינשטר תכשיטים ויודאיקה | יח''צ בלטינשטר תכשיטים ויודאיקה , יח

כיצד הייתם מגדירים את הסגנון שלכם?

"אנו שואבים את ההשראה שלנו מאווירת העיר ירושלים ומההוויה הישראלית באופן כללי" מסביר יורם. "מעבר לכך, ניתן למצוא אצלנו סגנונות שונים של תכשיטים ומחומרי גלם שונים, כגון: זהב, כסף, וגם יהלומים. בנוסף, אנחנו משלבים מוטיבים עבריים השאובים מהתרבות היהודית במוצרים שלנו. המטרה שלנו, היא שכל לקוח שירכש מאיתנו מוצר יוכל להרגיש קרוב יותר לארץ בכלל, וירושלים בפרט"

כיצד התכשיטים מיוצרים?

"אנחנו משתדלים לשמור על האופי המשפחתי-מסורתי של החנות המקורית, הבא לידי ביטוי גם בשיטות הייצור. לכן, חלק מהתכשיטים מיוצרים בעבודת יד לצד שיטות מתקדמות ומודרניות יותר. אנחנו עובדים עם צורפים מוכשרים ומוכרים בארץ, לצד ייצור עצמי של תכשיטים. חשוב לנו לאפשר ללקוחותינו ליהנות ממבחר מוצרים  ולספק להם תכשיטים מכל העולמות: החל מסגנונות ייצור ועיצוב מסורתיים יותר, ועד לסגנונות חדשים ומקוריים" מספר יורם. 

מה תוכלו לספר על הלקוחות שלכם?

"באופן כללי, הלקוחות שלנו הם אנשים היודעים להעריך את התרבות היהודית והישראלית ורוצים למצוא דרך להרגיש קרובים יותר לירושלים או לארץ. חשוב לומר, כי הרעיון של שימוש בתכשיטים או במוצרי יודאיקה על מנת לחזק את רגש הקרבה לארץ ישראל איננו חדש. תכשיט, כוס לקידוש וכד', הם מוצרים מוחשיים ולכן, הם ממש יכולים לתת תחושה של קרבה פיזית לעיר הקודש. יש ביקוש למוצרים שכאלה כל השנה, אולם בתקופת הקורונה שמנו לב שהתכשיטים ושאר המוצרים שלנו חיזקו אצל לקוחותינו מחו"ל את הקשר לישראל, בכל זאת היה מדובר בתקופה בה היה אסור להגיע לארץ" מרחיב יורם. 

בלטינשטר תכשיטים ויודאיקה - מאז 1949, יח בלטינשטר תכשיטים ויודאיקה - מאז 1949 | יח''צ בלטינשטר תכשיטים ויודאיקה - מאז 1949, יח

מכירה באונליין לצד קשר אישי והדוק עם לקוחות

אחד מהמאפיינים המייחדים החנות הוא השילוב בין האפשרות לרכוש מוצרים בחנות ברחוב יפו, בה כל לקוח יוכל למצוא תכשיטים ומוצרים נהדרים ועל הדרך לקבל חיבוק חם, לבין הנוכחות המרשימה של החנות בפלטפורמות דיגיטליות של מכירה באונליין. יורם מסביר "כבר למעלה מעשור שאנחנו מוכרים את המוצרים שלנו גם באינטרנט, באתר הבית שלנו ועוד. חשוב לנו שגם לקוחות מן העולם יוכלו ליהנות מן המוצרים ולא רק, אלא שהם גם יוכלו לקבל אותם בזמן סביר. לכן, אנחנו עובדים עם חברת שילוח אמינה, מאובטחת ובינלאומית, כך שבתוך שבוע ולעיתים אפילו פחות מכך, הלקוח יוכל לקבל את התכשיט או מוצר היודאיקה שבחר. עבורנו, ירושלים היא מעבר לבית. היא חלום, סמל, השראה. אני מאחל לנו שנצליח להגיע לכמה שיותר לקוחות בארץ ובחו"ל, ולהמשיך להפיץ את התרבות היהודית והאומנות הייחודית שנוצרת כאן" מסכם יורם. 

החנות נמצאת ברחוב יפו 31, ירושלים

02-6252967

ניתן ליצור קשר גם באתר , בפייסבוק ובאינסטגרם


שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות