אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הוגשה הצעה שלישית לרכישת חברת ההסעדה שולץ - תמורת 4.2 מיליון שקל צילום: שאטרסטוק

בלעדי

הוגשה הצעה שלישית לרכישת חברת ההסעדה שולץ - תמורת 4.2 מיליון שקל

את ההצעה - הגבוהה ביותר שהתקבלה עד כה - הגישה חברת "מצודת אגסי", הנמצאת בבעלותו של איש העסקים החרדי אהרון גרינפלד; המתחרות הנוספות על רכישת שולץ הן פוד האוס וחברת גורמה ארוחות

12.12.2021, 12:29 | ליטל דוברוביצקי

הצעה נוספת הוגשה הבוקר (א') לבית המשפט המחוזי בתל אביב, לרכישת חברת ההסעדה שולץ. את ההצעה הגישה חברת "מצודת אגסי" שירותי הסעדה, הנמצאת בבעלותו של איש העסקים החרדי אהרון גרינפלד מאלעד. ההצעה של החברה, המיוצגת על ידי עו"ד נח קאפלין ועו"ד שאול חיים, עומדת על 4.2 מיליון שקל. על רכישת חברת שולץ מתחרות כעת חברת פוד האוס של אורן שולץ, שהציעה 3.2 מיליון שקל; חברת גורמה ארוחות, המיוצגת על ידי עו"ד אמיר ברטוב, שהציעה 4 מיליון שקל; ומצודת אגסי.

קראו עוד בכלכליסט:


עו"ד נח קאפלין,  עו"ד נח קאפלין עו"ד נח קאפלין,


במסגרת הבקשה טוענת המציעה החדשה כי יש לאשר את הצעתה, ומציינת במסגרת הבקשה שהגישה לשופט חגי ברנר, כי היא מספקת מאות אלפי ארוחות בחודש לרשויות ממשלתיות, לרשויות מקומיות ולמתנסים. עוד מצוין בבקשה כי החברה מספקת ארוחות במסגרת תוכנית ההזנה של משרד החינוך, וכי הינה ספק מאושר מטעם משרד הביטחון. הייצור מתבצע במפעל החברה, שנמצא באזור התעשייה עטרות בירושלים.

חברת שולץ נכנסה לאחרונה להליך של הקפאת הליכים לאחר שצברה חובות של כ-100 מיליון שקל. בית המשפט מינה לחברה כנאמן את עו"ד אבנר כהן, ממשרד כהן וילצ'יק, שביקש לאשר את מכירתה לפוד האוס כשזו היתה המציעה היחידה. אולם, לאחר מספר ימים הוגשה הצעה כספית משופרת חדשה מטעם גורמה, והיום כאמור הוגשה הצעה שלישית.

פוד האוס, המיוצגת על ידי עו"ד אהוד גינדס, נמצאת בבעלות אורן שולץ, בנו של יחיאל שולץ ז"ל, מייסד חברת שולץ ומי שהיה בעבר הבעלים שלה. ב-2015 רכשה קרן אייפקס 70%-80% ממניות חברת ההסעדה שולץ ב-150 מיליון שקל, לפי שווי של כ-200 מיליון שקל.

קייטרינג, צילום: שאטרסטוק קייטרינג | צילום: שאטרסטוק קייטרינג, צילום: שאטרסטוק
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות