אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
סטארט-אפ הפינטק הישראלי Mesh Payments גייס 50 מיליון דולר נוי פירסט

סטארט-אפ הפינטק הישראלי Mesh Payments גייס 50 מיליון דולר

הפלטפורמה שלו מאפשרת ניהול אוטומטי של כל תהליך התשלומים בחברה במערכת ה-ERP; עד כה החברה גייסה, כולל הגיוס האחרון, 63 מיליון דולר

14.12.2021, 16:00 | מאיר אורבך

סטארט-אפ הפינטק הישראלי Mesh Payments, שפיתח פלטפורמה לניהול תשלומים והוצאות עסקיות, הודיע היום כי גייס 50 מיליון דולר בסבב B בהובלת Tiger Global Management יחד עם Entrée Capital, Falcon Edge Capital והמשקיעים הקיימים TLV Partners ומירון קפיטל. החברה נהנתה מצמיחה של פי 10 במהלך תשעת החודשים האחרונים, מאז הכריזה על הסיבוב הקודם, ביחס לתשעת החודשים שקדמו להכרזה. עד כה החברה גייסה, כולל הגיוס האחרון, 63 מיליון דולר. 

קראו עוד בכלכליסט:

מאש פיימנטס הוקמה ב-2018 ומייסדיה הם עודד זהבי המנכ"ל, לשעבר בכיר בפיוניר ופייפאל, וערן קטוני, הטכנולוג הבכיר שלה. לחברה 60 עובדים, מתוכם 50 מועסקים בישראל והשאר בניו יורק. כעת, בעקבות הגיוס תגייס עשרות נוספים.

הפלטפורמה של מאש מאפשרת למנהלי כספים לרכז ולנהל את כל תשלומי החברה במקום אחד והיא נועדה להחליף את כרטיסי אשראי הארגוניים, שאין עליהם שליטה או מידע בזמן אמת. היא מספקת פתרון פשוט שמייעל את העבודה של מנהלי הכספים והעובדים בארגון, ומאפשר ניהול של כל תהליך התשלומים של החברה - החל מאישור התשלום ועד עדכון התשלומים באופן אוטומטי במערכת ה-ERP. 

בנוסף, מאש מספקת מידע בזמן אמת וכלים שמסייעים לאנשי הכספים להבין כל תשלום. הפיתרון שלה מתאים לסוגי תשלום בודדים, תשלומי SaaS, ניהול תשלומי נסיעות ומגוון סוגי תשלומים נוספים, ונמצא בשימוש של כמה מהחברות הצומחות ביותר בעולם, ביניהן Monday.com, Hippo, Sezzle, Riskified ו-Snyk.

מימין: ערן קטוני ועודד זהבי, מייסדי מאש. מעניקים שליטה ושקיפות, צילום: נוי פירסט מימין: ערן קטוני ועודד זהבי, מייסדי מאש. מעניקים שליטה ושקיפות | צילום: נוי פירסט מימין: ערן קטוני ועודד זהבי, מייסדי מאש. מעניקים שליטה ושקיפות, צילום: נוי פירסט

"אנו חווים צמיחה מהירה ומספקים ערך אמיתי ליותר ויותר עסקים שמקבלים שליטה ושקיפות לגבי התשלומים שלהם", אמר עודד זהבי, מייסד שותף ומנכ"ל החברה. "הסיבוב הזה מאפשר לנו להמשיך לעבוד על עוד פתרונות שמייעלים את כל תהליך התשלומים בארגון ולתת עוד כלים למנהלי כספים לנהל את התשלומים שלהם בצורה הטובה ביותר".

״ההכרזה של היום היא אינדיקציה לביקוש הגובר לפתרונות ניהול הוצאות - ומאש מספקת את הדור הבא של ההוצאות הארגוניות״, אמר ג'ון קורטיוס, שותף בטייגר גלובל. יש כאן דוגמה לחברה שהחידושים שלה משנים תעשייה שכבר הוקמה". 

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות