אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
קבוצת Team8 מתרחבת ומצרפת שני שותפים חדשים וסמנכ"ל טכנולוגיה צילום: רון קדמי

קבוצת Team8 מתרחבת ומצרפת שני שותפים חדשים וסמנכ"ל טכנולוגיה

המינויים נועדו להרחבת פעילות החברה ולתמיכה בחברות הפורטפוליו שלה. רועי אלדשטיין עובר, אחרי 12 שנים בהנהלת צ'ק פוינט, לשמש כשותף וכסמנכ"ל תפעול בחברה. גליה באר-גבל הופכת לשותפה לאחר שנתיים בקבוצה וגל הוכברג ישמש כ- CTO

20.12.2021, 12:26 | מאיר אורבך

קבוצת Team8 מצרפת שני שותפים חדשים וממנה סמנכ"ל טכנולוגיה לקבוצה: רועי אלדשטיין מונה לשותף-מנהל וסמנכ"ל תפעול (COO), גליה באר-גבל מונתה לשותפה בקבוצה וגל הוכברג מונה לסמנכ"ל הטכנולוגיה של הקבוצה (CTO). המינויים נועדו לתמוך בהרחבת פעילותה של Team8 ולספק לחברות הפורטפוליו של הקבוצה תמיכה רחבה יותר. 

קראו עוד בכלכליסט:

בין החברות הבולטות של Team8 נמצאות קלארוטי, שגייסה החודש 400 מיליון דולר ורכשה את חברת מדיגייט מתחום הסייבר הרפואי; סיגניה, שנמכרה לטמאסק הסינגפורית ברבע מיליארד דולר; פורטשיפט, שנמכרה לסיסקו במאה מיליון דולר;  Curv, שנמכרה ל-PayPal ב-200 מיליון דולר; ו-ויזביל ריסק שלפני שלושה חודשים נמכרה ל-BitSight בעסקת מניות והפכה למרכז המחקר והפיתוח של BitSight בישראל

אלדשטיין ינהל ב-Team8 את נושאי הכספים, התפעול, משאבי האנוש והמנהלה. כמו כן, הוא יעניק הכוונה ותמיכה לחברות הפורטפוליו של הקבוצה בנושאים אלה. לתפקיד הנוכחי הוא מגיע עם 20 שנות ניסיון עסקי וטכנולוגי ומצטרף ל-Team8 לאחר ששימש כ-VP Finance וחלק מצוות ההנהלה הבכירה של חברת צ'ק פוינט במשך 12 שנים. כחלק מתפקידו בצ'ק פוינט עסק אלדשטיין בין השאר בהתוויית תכנית המכירות השנתית של החברה, ניהול מערכי התקצוב והבקרה, ההזמנות, הנדל"ן והרכש, ניהול סיכונים וניתוחים עסקיים מגוונים על פי אינדיקטורים פיננסיים. 

חברת צ'ק פוינט צמחה יחד עם אלדשטיין מהיקף מכירות של מאות מיליוני דולרים ליותר משני מיליארד דולר בשנה וכמיליארד דולר רווח שנתי. מחיר המניה שלה בשנים אלה עלה מ-20 ל- 115 דולר למניה כיום. לפני שהצטרף לצ'ק פוינט שימש כיועץ אסטרטגי בחברת הייעוץ הבינלאומית The Boston Consulting Group) BCG).

גליה באר-גבל מכהנת בשנתיים האחרונות כסמנכ"לית פיתוח עסקי ותפעול ב-Team8 בתפקיד זה סייעה גליה בבניית Team8 Fintech ולקחה חלק משמעותי בהקמת חברות פינטק של הקבוצה ובניהול השוטף שלהן. היא תמכה במאמצי גיוס הקרן וכן טיפלה בגיוס הצוות, בבניית שותפויות אסטרטגיות עם שחקנים מובילים בתעשייה ובבניית תהליכי הרעיונאות (Ideation) של קבוצת הפינטק. כעת, גהיא תעבור להיות שותפה בקבוצה. 

מימין: גל הוכברג, גליה באר-גבל ורועי אדלשטיין, מצטרפים ל-Team8. מברוכ, צילום: רון קדמי, Team8 מימין: גל הוכברג, גליה באר-גבל ורועי אדלשטיין, מצטרפים ל-Team8. מברוכ | צילום: רון קדמי, Team8 מימין: גל הוכברג, גליה באר-גבל ורועי אדלשטיין, מצטרפים ל-Team8. מברוכ, צילום: רון קדמי, Team8

בתחילת הקריירה שלה באר-גבל עבדה כעורכת דין בעמית, פולק, מטלון ושות׳, ובהמשך הקימה וניהלה את מחלקת הפיתוח העסקי של הפירמה. לאחר מכן היא עבדה במשך שש שנים בפייפאל כמנהלת פיתוח עסקי ומכירות, שם ניהלה את אסטרטגיית הצמיחה של החברה באפריקה, במזרח אירופה ובישראל. בין השאר, היא הייתה הכוח המניע מאחורי השותפות האסטרטגית של PayPal עם M-Pesa - אחד מארנקי הסלולר הראשונים בעולם - וכן בפיתוח שותפויות משמעותיות עם בנקים מקומיים במדינות השונות.

הוכברג חוזר ל-Team8 לאחר שהיה מייסד שותף ומנכ"ל של חברת ClearX העוסקת בתחום הבלוקצ'יין. ClearX  גייסה 13 מיליון דולר ועובדת עם חברות התקשורת הגדולות בעולם, דוגמת וודאפון ודויטשה טלקום, והיא מובילה בתהליכי מסחר והתחשבנות בין חברות תקשורת גלובליות. בעבר שימש יועץ ל-Team8 ולחברות אחרות באבטחת סייבר, ביג דאטה ויישומי רשת, והיה מנהל ייעוץ אסטרטגי בסיגניה, חברת פורטפוליו ב-Team8. לפני כן ייסד את HiredScore - חברה המאפשרת לחברות Fortune 500 לגייס בצורה יעילה והוגנת באמצעות יכולות AI ודאטה פורצות דרך, ושימש כ-CTO של החברה.

נדב צפריר, שותף מנהל ב-Team8, אמר: "משימה שאפתנית מחייבת אנשים מדהימים. רועי, גליה וגל הם סוג המנהיגים שאיתם אפשר לחלום ולממש". 


שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות