אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מה חיפש יו"ר תע"א עמיר פרץ במלון הספא עם חברי הוועד? צילום: אבי מועלם, אלכס קולומויסקי

בלעדי

מה חיפש יו"ר תע"א עמיר פרץ במלון הספא עם חברי הוועד?

היו"ר שנבחר לפני כשבועיים בהליך מעורר מחלוקת היה אורח הכבוד בפתיחת כנס של מועצת הוועד - כבוד שלא היה נהוג לתת לקודמיו. החברה: הכנס תוכנן לפני כשנתיים והיו"ר מצטער שנאלץ להשתתף רק בפתיחתו בשל אילוצים קודמים

21.12.2021, 06:00 | אודי עציון

מאז שמונה עמיר פרץ ליו"ר התעשייה האווירית, שניצבת מול תחרות עסקית גוברת בארץ ובחו"ל ועומדת בפני הנפקה היסטורית, הפשיל פרץ שרוולים והחל לעבוד קשה - על קשריו עם ועד העובדים בחברה. 

מי ששימש בעבר כיו"ר ההסתדרות מיהר כבר ביום שבו אישר דירקטוריון התע"א את מינויו לתפקיד, לטקס הדלקת נרות עם יו"ר הוועד יאיר כץ.

קראו עוד בכלכליסט:

בנוסף, התייצב פרץ בכנס של חברי מועצת ועד עובדי תעשייה אווירית, כ־60 איש, בהשתתפות 50 המנהלים הבכירים בתע"א, שנערך במלון הספא כרמים בקריית ענבים. פרץ היה אורח הכבוד באירוע. הזמנה של יו"ר החברה לאירועים מסוג זה לא היתה מקובלת בעבר. 

עמיר פרץ על רקע התעשייה האווירית, צילום: אבי מועלם, אלכס קולומויסקי עמיר פרץ על רקע התעשייה האווירית | צילום: אבי מועלם, אלכס קולומויסקי עמיר פרץ על רקע התעשייה האווירית, צילום: אבי מועלם, אלכס קולומויסקי
יו"ר ועד העובדים יאיר כץ, צילום: עמית שעל יו"ר ועד העובדים יאיר כץ | צילום: עמית שעל יו"ר ועד העובדים יאיר כץ, צילום: עמית שעל

פרץ הדגיש בנאומו את החברות בינו לבין ח"כ חיים כץ, לשעבר יו"ר עובדי התע"א, אביו של היו"ר הנוכחי ומי שהיה בתחילת דרכו הפוליטית שותפו של פרץ. היו"ר החדש של תע"א התגאה בפני הנוכחים כי היה האיש שהכניס את כץ לכנסת, לפני שעבר בהמשך לליכוד והפך לאחד האנשים החזקים במפלגה.

"הנוכחות של עמיר פרץ באירוע של הוועד היא הזייה. האיש בא להיות יו"ר ועד משודרג ולא יו"ר חברה עסקית, וכן להביא את אלפי עובדי תעשייה אווירית להצביע לבני גנץ. זה זועק לשמיים", אמר אחד המנהלים שהשתתף באירוע.

פרץ ביקר באחרונה גם כמה ממפעלי התע"א ונפגש עם עובדים ומנהלים. אולם, עד כה לא נודע על יוזמות עסקיות שלו, על תוכניותיו להתמודד עם התחרות הגוברת מול חברות אמריקאיות וכן מצד רפאל ואלביט. פרץ גם טרם הביע עמדה בסוגיית סירובו החריג של שר הביטחון גנץ לחתום על מינויו של המנכ"ל המוערך בועז לוי, יותר משנה מאז נבחר בידי הדירקטוריון לתפקיד.

מהחברה נמסר כי מאז שנכנס לתפקידו פרץ ביקר כמעט בכל מפעלי החברה ונפגש עם ההנהלה והעובדים. כמו כן הכנס תוכנן כבר לפני כשנתיים והתקיים במשך יומיים, והיו״ר מצטער כי בשל התחייבויות קודמות נאלץ להשתתף רק בפתיחת הכנס.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות